Ředitel logistiky, Tomáš Hofer, je na sklad a jeho zaměstnance velmi hrdý a užívá si zavádění zlepšováků, které lidem usnadňují práci a dělají radost. „Lidé za poslední roky nejvíce oceňují přechod z 12hodinových směn na 8hodinové. Také to, že pracujeme systémem ranní–ranní–odpolední. Povedlo se nám nastavit nový systém benefitů tak, že si jej naši zaměstnanci chválí. Odměňujeme za produktivitu a efektivitu, máme speciální vánoční odměny, příspěvek za doporučení nového kolegy 5.000 Kč, slevu na naše produkty, Multisport kartu nebo angličtinu zdarma.“

Vánoční bonus až 10.000 Kč pro HPP zaměstnance

Největším lákadlem je bonus, který obdrží zaměstnanci v měsících hlavní sezóny (září až prosinec) jako odměnu, pokud dodržují standardní normy a docházku. V minulém roce tento bonus získalo 608 zaměstnanců. „Pokud člověk neplní normu a nedosahuje na bonus, snažíme se dělat maximum pro to, aby se mu to povedlo. Samozřejmostí jsou dodatečné tréninky a podpora nadřízených. Jsme hrdí na to, že jsme loni odměnili tolik našich kolegů. Bylo to zasloužené.“ Dodává HR managerka, Kateřina Ptačníková.

Kariérní růst a nové příležitosti

Notino si zakládá na tom, že dává příležitost uplatnit se lidem, kteří jsou šikovní. „Do Notina jsem nastoupil před rokem a čtvrt na vychystávání produktů. Moji nadřízení si všimli, že mi to jde, a tak mi hned po 2 měsících nabídli povýšení. Nakonec jsem vyrostl až na pozici supervizora. Vždycky jsem si přál pracovat hlavou a tady se mi to splnilo.“ Dodává Martin z Notina.

Podle HR specialisty Jana Glabazni je růst lidí v Notinu častým jevem. „Máme tu opravdu hodně příkladů, kdy kolega či kolegyně povýšili či rekvalifikovali na jinou pozici právě ze skladníka. Ať už je to kolegyně, která nám zpracovává mzdy. Nebo kolegyně, která řeší HR procesy pro polský trh, či kolegyně z marketingu. Pokud vidíme, že má někdo talent, pomůžeme mu jej rozvinout.“

Notino uvítá do týmu nové kolegy a kolegyně

Také máte tak rádi Vánoce? Notino se pyšní tím, že dokáže zabalit až 70.000 dárečků denně pro šťastlivce z 22 zemí. „Dělat radost tolika lidem je skvělý pocit“, dodává Jan.

Zaujala Vás možnost stát se členem týmu? Více informací se dozvíte na pracujpronas.cz, případně zavolejte naší usměvavé kolegyni Dianě na 530 514 098.