Deklaraci slavnostně podepsali ředitel společnosti Ondřej Beránek a primátor plzeňské metropole Martin Baxa v pátek 17. května v budově městské radnice.

Partnerství společnosti BOHEMIA SEKT a města Plzeň spočívá ve vzájemné spolupráci v oblasti cestovního ruchu, marketingu a propagace. Značkové sekty a tichá vína budou součástí komunikace města  při různých příležitostech, například kulturních a společenských akcích.

„Těší mě, že spolupracujeme s jednou z nejvýznamnějších firem v našem regionu, která funguje již 70 let a neodmyslitelně k němu patří. Spolupráce s výrobcem dlouhodobě nejoblíbenější značky sektů v České republice je tak pro propagaci Plzně doma i v zahraničí určitě velkým přínosem,“ uvedl primátor Martin Baxa.         

„Tradice výroby sektů je ve Starém Plzenci hluboce zakořeněna a je nedílnou součástí historie celého kraje. Stejně tak už lze za tradici považovat i naši spolupráci s městem Plzeň. Velmi nás těší, že partnerství úspěšně funguje a řadu let přispívá k rozvoji a pozitivní propagaci zdejšího regionu,“ okomentoval podpis deklarace ředitel společnosti BOHEMIA SEKT Ondřej Beránek.