V roce oslav 150 let od svého založení připravil smíchovský pivovar velkou spotřebitelskou pivní soutěž trvající do 15. července. Díky sbírání kódů zpod víček výročních lahví a plechovek můžete vyhrát prémiovou lednici SMEG a další zajímavé ceny.

Lahve i plechovky piva Staropramen jsou v letošním roce opatřeny logem, které připomíná významné jubileum největšího pražského pivovaru. Soutěž je určena pro osoby starší 18 let a pro účast se stačí zaregistrovat na oficiálním webu https://staropramen.cz/soutez. Dále již pouze stačí kupovat pivo označené logem výročí 150 let od založení smíchovského pivovaru v půllitrovém obalu a kód zpod víčka láhve nebo plechovky zadat na soutěžním webu či odeslat pomocí SMS. V průběhu devíti losování čeká na své nové majitele 310 zajímavých cen.

Týdenní losování

Na získání zajímavé výhry není třeba čekat do konce soutěže. V průběhu celé akce probíhají týdenní losování a až do 15. července se hraje o další zajímavé ceny. Na nové majitele vždy čeká 15 značkových designových termoboxů, jejichž dvojitá stěna zaručí, že smíchovská piva vydrží déle správně vychlazená. Dalších 15 šťastlivců pak získá sadu piv pro akce s rodinou či přáteli. Každý set obsahuje balení 24 kusů pěti druhů piv Staropramen – Legendární Smíchov, Výjimečnou Jedenáctku, Exportní Ležák, Nealko a Nefiltr, novinku ze Smíchovského výběru. Na začátku června, po soutěžním týdnu od 5. do 11. června, proběhne losování o dvojnásobnou porci výher.

Závěrečné velké losování

Po ukončení soutěže – 16. července – navíc proběhne velké hlavní losování o limitovanou edici 10 prémiových retro lednic značky SMEG ve stylu 50. let. Díky ní budou mít výherci příležitost vychutnávat si pivo Staropramen vždy správně vychlazené. Své šance na výhru zvyšují soutěžící vložením každých dalších patnácti kódů. Využijte příležitost, jak se vybavit na blížící se horké léto a zapojte se do soutěže pivovaru ze Smíchova.