Jak už z našeho názvu vyplývá, jsme automotive společnost, konkrétně se zabýváme přestavbami lehkých užitkových vozi­del (do 3,5t) pocházejících z dílen všech velkých evropských automobilek. Naším hlavním produktem je takzvaná dvojkabina. Kromě ní u nás vznikají sedačky, kompletujeme podlahy, stropy a příčky oddělující nákladový prostor od cestujících. To vše v různých modifikacích v závislosti na značce a typu dodávky. Naším cílem je nabízet automobilkám inovativní úpravy vozů, díky kterým lze jejich vozidla využívat více způsoby, uvádět je na různé trhy a oslovovat nové zákazníky.  Přestože jsme aktivní ve více než 30-ti zemích svě­ta, své cíle plníme s ohledem na planetu. Dáváme prostor vášni, talentu a spolupráci s lidmi, kteří nám pomáhají se zdokonalovat. Uvítáme proto každou novou bystrou mysl, která by měla zájem přidat se do našeho týmu.

U nás v Krupce momentálně pracuje 230 zaměstnanců, kteří fungují ve 2-směnném provozu od pondělí do pátku. Výroba probíhá v moderní hale s minimem strojů a tím pádem se zde nesetkáte s hlukem ani pra­chem. Prostředí je navíc zpříjemněno rádiem, a tak si můžete během práce prozpěvovat.

Rozhovor s Milošem Formanem, který působí ve společnosti již 5-tým rokem na pozici administrátor balení.

Jak jste se do společnosti dostal a jak dlouho pro ni pracujete?

V minulosti jsem v Nizozemí již pracoval a tudíž mentalita pracovního prostředí mi je blízká. O Snoeks Automotive jsem se dozvěděl z novinového inzerátu, poslal jsem životopis a jsem zde zaměstnan­cem od roku 2014.

Čeho si na společnosti ceníte?

Společnost Snoeks Automotive ke svým zaměst­nancům přistupuje jako k jedné velké rodině a vedení nám toto dává dostatečně najevo například i tím, že dveře do ředitelny jsou kdykoli otevřené pro každého zaměstnance.

Co Vás na Vaší pozici nejvíce baví?

Má pozice mi vyhovuje ve všech směrech. Je různorodá, pracujete si svým nastaveným tem­pem a máte zde obrovský prostor pro seberea­lizaci. Je proto jednodušší plnit si své pracovní povinnosti. Dalo by se říci, že pracovat ve Sno­eks se může stát i vaším koníčkem.

Cítíte ve společnosti možnost profesního růstu?

Ano. Každý zaměstnanec, který chce, má možnost se zde rozvíjet a šplhat na vyšší pozice, kde se může realizovat. Znám ve svém okolí několik případů lidí, kteří se postupem času dostali z pozice operátora do kanceláře a to za podpory vedení. I já jsem tehdy začínal jako přípravář ve skladu a časem se dostal na svou sou­časnou pozici.

Líbí se Vám firemní prostředí?

Ano, pracuji v kanceláři ve skladu, který je propojen s výrobou v příjemném prostředí s přátelskými kolegy.

Žádné hlučné stroje vás při práci neruší. Relativně nedávno u nás proběhla modernizace kanceláří tak, aby se nám co nejlépe pracovalo. Každou kancelář nám zpříjemnila i nějaká zeleň.

Při pracovním procesu zde panuje příjemná atmosféra, ostatní kolegové jsou připraveni téměř s čímkoli poradit, pokud je to třeba.

Jakými benefity Vás firma rozmazluje?

Společnost Snoeks Automotive má spoustu zajímavých benefitů.

Od finančních příspěvků k Vánocům či letní dovolené, dárků k Velikonocům, MDŽ, Mikuláši a ježíšku, až po tradiční vánoční oběd. Dále dostáváme pravidelně každý měsíc stravenky a také variabilní poukázky, které může každý využít dle svého gusta.

Je zde spousta dalších, které bych mohl vy­jmenovat, ale to bude překvapením pro nově nastupující.

Jaký je ve firmě kolektiv?

Snoeks Automotive nedávno slavil 60 let, ale určitě zde nepracují dědečkové.

Je tu převážně mladý kolektiv, který dodá­vá firmě svěžest a vede ji svědomitě k jejím plánovaným cílům. Samozřejmě se u nás také mohou ucházet o zaměstnání i lidé, kteří již mají něco za sebou, chtějí předat své bohaté zkušenosti a znalosti mladší generaci a touží po stabilitě.

Čím byste nalákal potenciální další kolegy?

Lákadel je zde mnoho. Dostat možnost se profesně vyvíjet v rodinném prostředí plné výzev za podpory všech je zde k nezaplacení.

Jak ve firmě oslavíte Vánoce, chystá nějaký večírek?

Tradičně se u nás každý rok podává vánoční oběd a pořádá se vánoční večírek, který je vždy skvěle připraven. Nejedná se pouze o pestrý raut s nápoji zdarma, ale také o zábavné atrakce a zajímavá vystoupe­ní. K tomu všemu nám zajišťuje hudbu buď DJ nebo i živá kapela.

Je to taková pohodová tečka za dalším úspěš­ným rokem stráveným ve firmě Snoeks.

https://www.snoeksautomotive.com/