Samozřejmě obroučky ve tvaru srdíčka, kytky, kočičích očí a různých barev mohou být vskutku nepřehlédnutelným módním prvkem, přednost by však měla mít v prvé řadě funkce brýlí.

Některé sluneční brýle jsou opravdu pouze na parádu a neplní svou primární úlohu – ochranu očí před slunečním zářením. Ačkoliv je na výběr velké množství designově zajímavých brýlí, sáhnou lidé také po takových, které oči žádným způsobem nechrání, pouze dobře vypadají. Takovéto brýle doporučujeme opravdu pouze jako doplněk někde na párty. Ovšem nemusíte hned klesat na mysli. Jsou i kvalitní sluneční brýle, které plní svou funkci a vypadají skvěle. Vyberou si jak muži, tak ženy. Sluneční, lyžařské i dioptrické. Řešením je značka Oakley.

Paráda i funkčnost

Oakley je značka, která si během několika desítek let podmanila svět sportu. Pyšní se kolekcí brýlí dioptrických, sportovních i slunečních. Hlavní myšlenkou této značky je poskytovat brýle, které nejenže plní svou funkci, ale i dobře vypadají. A kdo by nechtěl dobře vypadat. Ať už při procházce městem nebo při jízdě na kole. Brýle Oakley ochrání váš zrak ve vysoké nadmořské výšce, na pláži u moře, ale klidně i na poušti, pokud se tam vydáte.

Z jakých brýlí je možné vybírat?

  • Holbrook – brýle vhodné pro muže, ale s podivem je rády nosí i ženy. Patří k žádaným modelům, které spojují klasický design a moderní technologii. Mají universální tvar a hodí se pro každého.
  • Frogskins – tyto brýle si zamilují všichni příznivci retro stylu. Vybírat můžete mezi barevnými filtry i obroučkami, včetně různých vzorů.
  • Marshal – značkové pánské dioptrické brýle pro všechny, kdož si potrpí na kvalitu. Mají obdélníkový tvar vhodný pro oválný a okrouhlý typ tváře.
  • RADAR EV PATH – jsou to sportovní cyklistické brýle s velmi odolného materiálu s polarizačními čočkami, jež chrání oči před oslněním. Varem zajišťují brýle dobré odvětrávání obličeje.
  • Jawbreaker – další sportovní/cyklistické brýle s rozšířeným zorným polem. Patří mezi špičku mezi sportovními brýlemi.
  • Crosslink – stylové dioptrické brýle pro muže, kteří kráčí s dobou. Tvar rámu je obdélníkový, tudíž budou slušet mužům s oválným a okrouhlým tvarem obličeje.

Jak vidíte, tak z pestré nabídky brýlí si vybere každý. Jak sluneční, dioptrické, tak sportovní. Ať už si vyberete brýle s dioptriemi anebo rovnou všechny tři typy brýlí, poskytnou vám komfort, na který si velmi rychle zvyknete. Už nikdy nebudete chtít jiné. Oči je nutné chránit jak před slunečními paprsky na pláži, tak i během sportování.