Jen do konce srpna běží na Slevotéce jedinečná letní cashback akce – stačí zakoupit voucher u vybraných nabídek, kde automaticky dostanete 10 % z ceny nazpátek (v podobě kreditů). Na dovolené nebo pobytu tak ušetříte až 1 470 Kč. Jedinou podmínkou je mít u Slevotéky vytvořený zákaznický účet a svůj nákup provést jako přihlášený uživatel. 

Zažijte třeba maďarské termály se slevou

Maďarské lázně jsou díky svým unikátním termálním vodám vyhledávanou destinací po celý rok. Stále větší oblibě se těší také mezi návštěvníky z Česka, pro které je Maďarsko ideálním místem pro wellness pobyty za atraktivní ceny. Nespornou výhodou také je, že to sem není vůbec daleko – kupříkladu do věhlasného lázeňského města Győr je to něco přes dvě hodiny jízdy z Brna. Kromě několika termálních bazénů nabízí lázně Győr také mnoho zážitkových bazénů, vodní bar i 68 m dlouhý tobogán.

Jedním z TOP lázeňských měst je také Sárvár, jehož rozsáhlý areál si v roce 2004 vysloužil – jakožto jediný v Maďarsku – elitní členství ve společnosti Royal Spas of Europe. Díky nepřebernému množství dětských atrakcí jsou lázně Sárvár také ideálním místem, kde se dá trávit rodinná dovolená.

Jednou z nejznámějších destinací v Maďarsku je také jezero Balaton – neskromně přezdíváno také maďarské moře – nabízí opravdu mnoho možností, jak tu trávit čas. Dá se tu vykoupat, vyrazit na kolo, toulat se přírodou, vyjet na loďce, dát si piknik anebo navštívit některé z mnoha lázní, které pobřeží Balatonu lemují.

Maďarské termály jsou velmi rozmanité. Důkazem za všechny je jezero Hévíz, které je vůbec největším termálním jezerem v Evropě. Koupání v horké vodě pod širým nebem a s rozkvetlými lekníny v pozadí je zkrátka zážitek, který by měl vyzkoušet každý.


Tak hurá do Maďarska! Balíčkové pobyty s cashbackem najdete na Slevoteka.cz.