Naše společnost, tradiční dodavatel odlitků ze slitin hliníku, hledá vhodné kandidáty na obsazení zajímavých pracovních pozic:

Technik pro zavádění a správu norem ISO IATF 16949
nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, možnost částečné práce z domova, závodní stravování, příspěvek na dovolenou, příspěvek na Vánoce, příspěvek na dojíždění. Další vzdělávání.
požadujeme: minim. středoškolské vzdělání tech. směru, výborná znalost NJ, nebo AJ, praxe v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy SŠ, VŠ.

Vedoucí oddělení kvality
nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na dovolenou, příspěvek na Vánoce, příspěvek na dojíždění. Další vzdělávání.
požadujeme: minim. středoškolské vzdělání tech. směru, výborná znalost NJ, nebo AJ, praxe v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy SŠ, VŠ.

Kromě těchto pozic najde v naší firmě uplatnění celé spektrum technicky vzdělaných lidí. V současné době v souvislosti s rozvojem výrobního programu a perspektivou rozšiřování provozů firmy v blízké budoucnosti, nabízíme zaměstnání pro:
dělnické profese: obráběč CNC, slévač, brusič, tavič, jádrař, zámečník, strojník, mechanik
technické profese: elektromechanik, technolog, metalurg, projekt. manažer
Naše studenty a učně podporujeme po celou dobu studia úhradou 100% nákladů na studium a zařazením do našeho týmu ještě před ukončením studia. Jsme otevřeni všem školám a institucím při poskytování širokospektrální technické i administrativní odborné praxe žáků a studentů.

Nabízíme: zázemí silné a solidní firmy, dobré mzdové ohodnocení dle praxe a pracovních výsledků. Rozhodujícími faktory je kvalita a spokojenost našich zákazníků. Průměrný výdělek za rok 2016 28.600 Kč/měs.
Benefity:
týden dovolené nad zákonný rámec
příspěvek na dopravu a přechodné ubytování při dojíždění
vlastní závodní stravování (teplé svačiny, obědy) á 30 Kč/1 jídlo
po roce nepřetržitého trvání pracovního poměru příspěvek na dovolenou 4.000 Kč/rok, příspěvek na vánoce cca 25 % průměr. výdělku a příspěvek na penzijní připojištění
bonus za 100 % docházku
odměny při významných životních a pracovních jubileích
za kvalitní pracovní výkon měsíčně osobní ohodnocení a prémie
při zapracování v úkolové práci kompenzace 3.000 Kč/měs. do doby, než se pracovník zaučí a plní stanovenou normu.

Kontakty na personální oddělení:paní Miroslava Trkalová, tel. 354 503 251
pan Petr Pokorný, tel 354 503 250, +420 602 143 478
mail: petr.pokorny@heunisch-guss.cz