Je minulostí pocit, že jenom podnikatel má potřebu pronájmu skladovacích prostor. Současné a budoucí potřeby jsou totiž jak u podnikatelů, tak i u fyzických osob stejné.

Jako první potřeba se nabízí především komfort obývaných prostor, a to jak kanceláře, tak i bytu. Stejně jako domů vám chodí návštěvy tak do kanceláře přicházejí obchodní partneři. V obou případech si přejete, aby se protějšek cítil příjemně a ne jako ve skladišti.

Vidíte nějaký rozdíl mezi stěhováním kanceláře do nových nebytových prostor a stěhováním nábytku z bytu do bytu? Žádný. V obou případech je zde potřeba krátkodobého uložení nábytku, krabic a podobných věcí. Kdo nezažil komplikaci v logistice, tomu lze jenom gratulovat. Komu je známá situace, kdy při stěhování nejsou nové kanceláře ještě připravené, ale původní se už musí vystěhovat. Stejně jako kuchyň, byla dodaná ještě předtím, než byly dokončené zednické práce v novém bytu. Kdo zažil tyto situace, ten zažil také potřebu hledání prostor pro uložení věcí.

Další potřeba je dlouhodobějšího charakteru. Uskladnění sezonních předmětů typu zahradního nábytku, sportovního vybavení, oblečení a obuvi, zimních nebo letních pneumatik nebo předmětů typu knih, šanonů, nábytku po rodičích apod., dokáže potrápit obě zmíněné skupiny.

Důvodů proč hledat externí skladovací prostory v Praze je mnoho, odjíždíte na dovolenou, odjíždíte na služební cestu, dostali jste nabídku dlouhodobého pracovního nebo studijního pobytu v zahraničí, chcete pronajímat byt? Ve všech případech budete potřebovat prostory, kam si uskladníte své cenné, oblíbené a potřebné věci, a to bez ohledu na to, jestli se jedná o měsíc nebo rok.

Otázky typu, že věcí máte moc nebo naopak málo, jsou na místě. Velikost skladů je vždy k dispozici dle vašich potřeb. Je množství vámi uskladňovaných věcí tak malé, že se Vám vše vejde do osobního auta? Nabízí se prostor ve velikosti od 0,5 do 1m2. Stěhujete byt nebo kancelář o velikosti 100 m2. I pro vás se najdou prostory, kam si vše pohodlně uskladníte. Moderní poskytovatelé skladovacích prostor uspokojí každého zákazníka a ve svých nabídkách mají mnoho možností, co se týká např. velikosti skladovacích prostor.

Vyhovovali by vám prostory přímo v Praze? Vyberte si pro Vás nejbližší pobočku, domluvte si prohlídku prostor a váš problém, ať už krátkodobý nebo dlouhodobý, budete mít vyřešený – Holešovice +420 604 616 011, Dejvice + 420 733 343 940, Pankrác +420 737 198 418 nebo volejte linku zdarma 800 800 807.

Zdroj: Youtube