EUROVIA CS, která zároveň zajišťuje i běžnou údržbu vybraných úseků dálnic a silnic I. třídy, k těmto účelům vybavila své zastoupení v kraji novou, moderní technikou a zajistila pro zimní měsíce plné sklady posypového materiálu. Nad bezpečnou dopravou a bezproblémovým průjezdem řidičů po jednotlivých silnicích v nepříznivých podmínkách pomohou dohlédnout také dispečinky s nepřetržitým provozem. Zároveň silničáři apelují na řidiče, aby byli zejména při teplotách kolem nuly a pod bodem mrazu na silnicích opatrní a přizpůsobovali jízdu aktuálnímu zimnímu počasí.

Stavební skupina EUROVIA CS má se zimní i letní péčí o silnice velké zkušenosti. Již 14. rokem poskytuje služby údržby silnic v Libereckém kraji a tři roky také v Moravskoslezském, Karlovarském či Pardubickém kraji.

Společnost má v regionu své tradiční regionální zastoupení. Místní komunikace nejen opravuje, rekonstruuje, ale i buduje, a proto místní prostředí velmi dobře zná. Na Liberecku realizovala firma například rekonstrukci silnice II/610 Turnov – hranice Libereckého kraje nebo opravy ulice Vítězná, v minulosti vybudovala také část I/14 a mnoho dalších.