Tato aplikace slouží k pohodlnému uložení z kartiček věrnostních programů do Vašeho mobilu. V obchodě se tak nemusíte prokazovat fyzickou plastovou kartičkou, ale informacemi uloženými v mobilní aplikaci. Stačí pouze, aby kartička zákaznického klubu obsahovala alfanumerické znaky, které lze přepsat do aplikace.

Aplikace nabitá nabídkami

Kromě toho, přímo v aplikaci se lze registrovat do nových věrnostních programů, tj. proto, abyste mohli začít využívat věrnostní výhody některých obchodníků, nemusíte na pobočku. Aplikace také nabízí pravidelně aktualizovaný přehled exkluzivních slevových kupónů, se kterými ušetříte např. na ubytování, knihách, elektronice, předplatném časopisů apod.

Aplikace Portmonka je k dispozici zdarma, a to pro operační systémy Android a iOS, viz odkazy ke stažení níže:

Portmonku doporučují zákazníci, prodavači i odborná veřejnost

O oblíbenosti mobilní aplikace Portmonka svědčí i více než 400 000 stažení a přes 1 400 000 registrovaných věrnostních programů. Kromě toho, Portmonku často nabízí také samotní zaměstnanci na prodejnách.  Portmonka slaví úspěch i u odborné veřejnosti, v roce 2017 získala ocenění „Nejlepší mobilní aplikace v kategorii životní styl“.

Dost bylo plastu

Stáhněte si i Vy ještě dnes Portmonku do svého mobilního telefonu a začněte naplno pohodlně využívat výhod pro věrné zákazníky, které nabízí prodejci v České republice.