První únorovou sobotu zahájí běžeckou sezonu zimní Milada Winter Run, který pořadatelé rozšířili o rodinný závod i dětské závody. Hlavní trasy zůstávají na 10 a 5 km. Jeden z nejlépe hodnocených běhů zimy představí jezero v době, kdy mu vládne sníh a led. Vyhřívané zázemí poskytne opět kulturní dům v Roudníkách.

Tour následně pokračuje začátkem května tradičním Cyklozávodem Milada, jenž v loňském roce zaznamenal rekordní účast cyklistů. Cyklozávod bude již tradičně zaměřen na rodiny s dětmi. Chybět nebudou ani dvě nové trasy na 50 a 25 km.

Slavnostní zakončení seriálu obstará největší přírodní běh na Ústecku, Metrostav Milada Run. Nový sobotní termín spojí sportovní zážitky s dětským dnem na jezeře a závěrečnou after party s velkým hudebním překvapením.

Na všechny akce už jsou otevřené online registrace za zvýhodněné startovné. Všechny informace jsou již teď aktuální na webu www.miladatour.cz

,,Věříme, že se naše akce stejně jako v loňském roce, opět zaplní do posledního místa. Připravujeme několik velkých novinek, které budeme postupně odtajňovat. Jsme moc rádi, že si seriál našel své příznivce a neustále roste jak počtem účastníků, tak především svou kvalitou,“ řekl ředitel Milada Tour Michal Neustupa.

 Termíny akcí Milada Tour v roce 2019

Milada Winter Run, 2. ročník, termín: sobota 2. února 2019
Cyklozávod Milada, 12. ročník, termín: sobota 4. května 2019
Milada Run, 3. ročník, termín: sobota 1. června 2019