Nový produkt Komplet elektřina energetické společnosti E.ON zahrnuje kromě dodávek energie též pomoc elektrikáře, případně servisního nebo revizního technika, a to s příspěvkem až do výše 1 500 korun ročně. Odborníka si mohou zákazníci zavolat na opravy velkých spotřebičů, údržbu elektrických tepelných zdrojů nebo revizi elektroinstalace a hromosvodu. E.ON je prvním dodavatelem energií na českém trhu, který podobný balíček nabízí.

Výhodná cena elektřiny jako bonus

Výhodnou nabídku Komplet elektřina se službou Elektrikář si je možné sjednávat od 1. října 2017. Využít ji mohou jak stávající, tak noví zákazníci společnosti. „Cena, kterou za dodávku elektřiny nabízíme, je s ohledem na aktuální růst cen na komoditním trhu výhodná, a navíc ji garantujeme na příští tři roky,“ říká Linda Beránková ze společnosti E.ON Energie. 

Vyškolení elektrikáři pomohou s řadou problémů

Služeb profesionálů může zákazník využít na opravy a úpravy elektroinstalace, opravy a údržbu elektrických tepelných zdrojů (kotlů) nebo velké bílé techniky v domácnosti, jako je lednice, pračka či sušička. Například zapojení elektrických sporáků řeší elektrikář. Do záručního listu by pak měl potvrdit, že zařízení bylo odborně instalováno. Revizní technik vám zase provede revizi elektroinstalace a hromosvodu v souladu s právní úpravou, která se na tuto oblast vztahuje. 

Součástí ceny za zásah specialisty je výjezd, práce a náhradní díly. Z celkové ceny se odečte zmiňovaný příspěvek a zákazník E.ON na místě případně doplatí rozdíl, pokud vznikne,“ dodává Beránková. Odborného technika přitom v případě potřeby seženete velmi jednoduše, stačí zavolat na bezplatnou linku E.ON a domluvit detaily.

Zdroj: Narrative Media s.r.o.

Výhodné produkty E.ON pro celou domácnost

Komplet elektřina navazuje na předchozí novinku společnosti E.ON, produkt Komplet plyn. Ten pro změnu v ceně dodávky plynu zahrnuje pravidelný servis kotle a kontrolu spalinových cest. „Servisní kontroly v rámci služby Komplet plyn zajišťujeme jako dodavatel automaticky, zákazník se proto nemusí o termín kontroly starat,“ říká manažer technických služeb E.ON Václav Budín.

Součástí servisní kontroly kotle je prověření funkcí bezpečnostního řetězce, čištění výměníku topného systému a kontrola správné těsnosti a tlaku v důležitých částech zařízení. Servisní technik se rovněž postará o měření správného spalování plynového spotřebiče. Zákazníka také navštíví kominík a pečlivě vyčistí a zkontroluje spalinové cesty. Po provedení kontroly obdrží zákazník servisní výkaz a zprávu o kontrole a čištění spalinové cesty, což může využít pro prokázání pravidelné údržby v případě nehody.

Produkty Komplet elektřina i Komplet plyn si jednoduše sjednáte na www.eon.cz.