S více než 1200 různými typy je celosvětově největší program standardních upínacích čelistí vhodný pro osazení téměř všech sklíčidel. Od roku 1966 dodala firma SCHUNK více než 15 milionů standardních upínacích čelistí, které jsou používané po celémsvětě a cca 60 000 speciálních čelistí vyrobených dle požadavků zákazníků. Skvěle tak doplňují nabízené portfolio.
Přesvědčte se sami o nejlepší funkčnosti, přesnosti, individualitě a know-how z 60leté kompetence upínacích čelistí.

SCHUNK hrubovací čelisti – větší zakousnutí do povrchu obrobku

Když dojde na přenos vysokého krouticího momentu, zajistí hrubovací čelisti to správné „zakousnutí" pro bezpečné upnutí obrobků s nízkým opotřebením. Hroty ozubení rychle vniknou do povrchu obrobku a umožní bezpečné upnutí.

Zajistěte si nyní cenové
zvýhodnění!


Objednáte 4 sady upínacích čelistí –zaplatíte jen 3*

* Při objednávce 4 sad z rozsáhlého sortimentu SCHUNK zaplatíte nyní jen 3 sady. Vyberte si z rozsáhlé nabídky čelistí monoblokových, měkkých, segmentových, tvrdých, základních a mnoha dalších typů a provedení.

Vyrábíme podle Vašich potřeb a požadavků

Řešení na míru. Pro optimální upnutí.
Profitujte u fy SCHUNK z know-how největšího dodavatele upínacích čelistí. Ať už máte požadavky na upnutí obrobků jakkoliv specifické, naše koncepty Vám poskytnou rozhodující konkurenční výhodu. Vy definujete Vaše požadavky, my navrhneme vhodné řešení přímo pro Váš obrobek a Váš obráběcí proces. Profitujete z nejvyšší produktivity.
Spolehněte se i Vy na řešení firmy SCHUNK, která doposud realizovala více než 60 000 speciálních řešení upínacích čelistí
pro různá odvětví a nejkomplexnější požadavky.

Quickfinder – rychlé vyhledání čelistí online

Na www.schunk.com/Backen-Quickfinder získáte během pár sekund přehled vhodných upínacích čelistí včetně příslušenství, jako jsou upínací kameny a šrouby. Rychlé a cílené hledání vede k nalezení vhodné čelisti. Pomocí pouhých 5 kliknutí si z více než 1200 standardních upínacích čelistí vyberete ty optimální pro Vás. Úpravy na standardních čelistech provedete jednoduše online. Poptávka je odeslána přímo na naši technickou podporu. Individuální nabídku obdržíte následně v krátkém čase.

SCHUNK Chuck Jaw App – aplikace pro chytré telefony

Vše pod kontrolou s aplikací pro výběr čelistí.
S naší novou aplikací pro chytré telefony je kompletní sortiment upínacích čelistí SCHUNK vždy po ruce a rychle dosažitelný. Ke stažení na iTunes nebo Google Play.