V Sauna Spot Dvorce to vědí!

V krásném saunovém světě Sauna Spot Dvorce s výhledem na Vltavu se opravdu můžete nechat hýčkat. Pořádají zde pro vás tzv. Herbal a Beauty days, při kterých budete své tělo rozmazlovat s pomocí profesionálů a za použití kvalitní a plně přírodní kosmetiky.

Beauty days

Je akce určená pouze ženy, takže i ty stydlivější nemusí do společných saun. Navíc mají všechny dámy jedinečnou příležitost objevit kouzlo saun v propojení s kosmetickými procedurami. Pro tento účel jsou používány kosmetické přípravky, jež jsou složeny z přírodních ingrediencí a míchány přímo pro tuto příležitost.

Zeptali jsme se slečny Ivetky, co si pro vás nachystala na nejbližší Beauty day. Ve středu 28.11. se budeme starat nejen o pleť, kdy proběhne aplikace pleťové masky, ale postaráme se i o vlasy, které trpí změnou počasí a přicházejícím zimním obdobím, provedeme tedy olejový zábal a na tělo pak budeme nanášet jogurtovo -medovou masku, která nás zbaví všech nečistot".

Milé dámy, nadchlo vás to jako nás? Pak si rezervujte včas své místečko, kapacita je omezena.

Herbal Days

Hned ve čtvrtek 29.11 vás pak čeká oblíbený Herbal day. Unikátní saunový zážitek, během kterého saunéři vymění éterické oleje, které se běžně používají, za různé maceráty, výluhy a čerstvé i sušené bylinky.

Během večera se můžete setkat s netradičními ceremoniály s použitím vykuřovadel „smoke rituály", peelingy nebo metličkami. Díky tomu ceremoniály dostávají úplně jiný rozměr, jsou především relaxační a dost často delší než obvykle.

Specialita tohoto večera: Hodinový severský ceremoniál

Metličkový, bezkontaktní ceremoniál, který má původ na severu. Je tradiční ceremoniál, který probíhá převážně v Norsku a Finsku.

Ceremoniál má velice neobvyklou dobu trvání, přes jednu hodinu. To ale neznamená, že sedíte v kuse jednu hodinu v sauně, to určitě ne. V průběhu ceremoniálu probíhá několik různých způsobů ochlazení a samozřejmě můžete kdykoli saunu opustit nebo se naopak během jednotlivých kol k ceremoniálu přidat.

Během této hodiny se také dozvíte mnoho o saunování, jeho vlivu na náš organismus, o správném ochlazování a dýchání během sauny a mnoho dalších zajímavostí, které saunování doprovází.

Pojďte se nejenom zahřát, uvolnit a odpočinout, ale také se postarat o své zdraví, pokožku a krásu. Doporučujeme Sauna Spot Dvorce. www.saunaspot.cz, Podolské nábřeží 1110, Praha 4.