Druhý telefon jako bonus

Při koupi nejnovějších smartphonů řady Galaxy S20, S20+ nebo S20 Ultra 5G (s výjimkou modelu Galaxy S20 Ultra 5G 512 GB), které Samsung představil v únoru letošního roku, získá zákazník jako bonus telefon Samsung Galaxy A20e, jehož maloobchodní doporučená cena je 3 999 Kč. Na e-shopu Samsung.cz je navíc možnost vyměnit bonus v podobě telefonu za poukázku na další nákup v hodnotě 3 000 Kč.

Zdroj: Samsung

Chytré hodinky výhodněji

Vybrané chytré hodinky Galaxy Watch mají po dobu trvání dubnové promo akce sníženou doporučenou maloobchodní cenu, můžete tak ušetřit až tisíc korun. Stylové hodinky Galaxy Watch 46mm si můžete koupit za zvýhodněnou cenu 6 290 Kč (původně 6 990 Kč), hodinky Galaxy Watch 42mm stojí v rámci promo akce 5 790 Kč (původně 6 790 Kč). V případě sportovních hodinek Galaxy Watch Active je zvýhodněná cena 3 990 Kč (běžná cena 4 990 Kč).

Zdroj: www.samsung.com

„Tajné" slevové promo kódy

Vedle smartphonů Samsung Galaxy S20 a vybraných modelů hodinek Galaxy Watch zlevnil Samsungv dubnové akci také další smartphony. Slevy získáte po zadání speciálních promo kódů v nákupním košíku. Následující tabulka shrnuje, o které modely jde, výši slevy a jaký promo kód je třeba k jejímu získání použít.

Zdroj: www.samsung.com

Akce probíhají nejen na e-shopu Samsung.cz (kde platí aktuálně doprava zdarma pro všechny objednávky), ale také u vybraných prodejců elektroniky. Nabídka je omezena na maximálně 2 kusy stejného modelu na jednu objednávku, platí jen pro ČR a pouze do 19. dubna nebo do vyprodání zásob.