Stává se vám někdy, že nacházíte zapomenuté kusy oblečení potom, co jste zapnuli pračku? Samsung AddWash díky svým speciálním dvířkům řeší tento problém jednou provždy. Kdykoli můžete vložit zapomenutý kus oblečení a budete mít jistotu, že o vaše prádlo bude dokonale pečováno. Samsung sází na pokročilé technologie, a proto své pračky vybavil technologií EcoBubble™, která vytváří z pracího prostředku, vzduchu a vody aktivní pěnu. Ta proniká do tkanin 40krát rychleji než běžná směs prášku a vody. EcoBubble™ přináší šetrnou péči o oblečení a zároveň vynikající čistící schopnosti i při praní při nižších teplotách, čímž šetří energii. Všechny modely patří do energetické třídy A+++.

Rychle a úsporně

Další výhodou nejen pro zaneprázdněné hospodyňky je nejrychlejší kompletní prací cyklus na trhu. Samsung AddWash vám veselou melodií oznámí, že je vaše prádlo dokonale čisté již po 59 minutách od spuštění programu SuperSpeed. Pračka navíc využívá digitální invertorový motor, který zajišťuje úsporný provoz, minimalizujete hluk a vyniká dlouhou životností. Samsung na něj poskytuje dokonce 10letou záruku!

Mějte své prádlo pod kontrolou. Kdekoli
Pračky Samsung AddWash drží krok s moderní dobou. Můžete je propojit jak s chytrými telefony se systémem Android, tak i se zařízeními iOS a získáte tak neustálý přehled o aktuálním průběhu pracího cyklu. Na dálku ji zapnete, přerušíte praní, nebo vás telefon může upozornit těsně před začátkem nového cyklu a vy pak do bubnu přidáte například jemné prádlo pouze na cyklus máchání.


Pračky AddWash jsou na dostupné v modelových řadách WW7500 za doporučenou maloobchodní cenu 24 690 Kč, WW6500 za cenu 18 490 Kč a WW5500 za 15 990 Kč. Pokud si pračku zakoupíte u vybraných prodejců do 31. července, získáte zpět až 3 000 Kč díky speciální prodejní akci. Více se dozvíte na www.samsung-bonus.eu.

Vše o Samsung AddWash naleznete na www.samsung.cz.