Stěhování do menších prostorů, nový člen rodiny, sentimentální předměty, či staré knihy. Všechny zmíněné situace nebo věci nás mohou zbytečně omezovat a nedostatek prostoru může být frustrující. Člověk si zkrátka k některým věcem vybuduje zvláštní citový vztah a nechce takové věci vyhodit. Jak ale uložit vzpomínkové a nepotřebné předměty abychom je nemuseli vyhazovat? Self-storage je to pravé řešení!

Less Mess storage je profesionální řetězec samoobslužných skladů ve střední Evropě. Nejen že vám nabízí široký výběr bezpečných úložných jednotek v různých velikostech, ale může vám také doporučit a poskytnout nejlepší způsob, jak zabalit a uložit vše, pro co nemáte dostatek prostoru. Může vám také poskytnout veškerý obalový materiál a pokud nemáte pro stěhování dostatečně velký automobil, tak i dodávku.

Výhody úložné jednotky

Chrání vaše věci před veškerými vnějšími podmínkami - extrémní teploty nebo vysoká vlhkost, právě to může být často důvod vyskytování plísní, které se často vyskytovat na již zmíněných knihách, dokumentech, ale i na oblečení a dřevěném nábytku.

Jak najít tu pravou úložnou jednotku přesně pro vás?

Less Mess vám self-storage ve třech výborně dostupných lokalitách v Praze – Holešovice, Dejvice a Pankrác. Vybrat si můžete sklad v několika velikostech. Od kompaktních skříní až po prostorné jednotky o rozměrech až 50 metrů čtverečních.

Podívejte se na www.lessmess.cz a pohodlně objednejte online!

Personál stále přítomen.

Vyškolení pracovníci jsou vám plně k dispozici, aby vám poradili a odpověděli na veškeré dotazy ohledně skladování. Pomohli vám najít vhodnou velikost úložné jednotky a správné účelné řešení pro ukládání vašich věcí.

Snadný a bezpečný přístup k vaší jednotce.

Bezpečnost je u nás na prvním místě a tak jsou veškeré prostory monitorovány tím nejlepším kamerovým systémem. Díky unikátnímu osobnímu kódu, máte tak přístup ke svému bezpečnému skladu  24 hodin, 365 dní v roce.

Pro další informace o dostupnosti nebo velikostech úložišť volejte 800 – 800 -807.

Kontakty na pobočky:
Holešovice: +420 296 788 111, holesovice@lessmess-storage.com
Dejvice: +420 235 301 829, dejvice@lessmess-storage.com
Pankrác: +420 241 485 570, pankrac@lessmess-storage.com