V čem tkví tajemství půjčky od Tetičky?

Půjčka od Tetičky má skutečně kouzelnou příchuť. Nejenže peníze žadatel získá ještě tentýž den, nýbrž ho také čeká milé překvapení v momentě, kdy zjistí, že půjčku může splatit předčasně i bez toho, aniž by za toto předčasné splacení musel pykat v podobě poplatku navíc anebo tehdy, když po něm Tetička nebude chtít žádné nesmyslné poplatky za zřízení půjčky a také její následné vedení, jak tomu bohužel u konkurenčních společností někdy bývá. Už tedy asi nejspíše začínáte pomalu ale jistě chápat, v čem tkví skutečné tajemství této rychlé půjčky.

Rychlá finanční pomoc v případě potřeby

Přesně těmito slovy by se dala definovat nebankovní půjčka od Tetičky. Pokud totiž někdo žádá o půjčku, peníze v 90 % případů potřebuje velmi rychle. Zbylých 10 % na půjčku klidně několik dní počká, jelikož jí potřebují třeba jako malou finanční rezervu na rekonstrukci domu či jako jinou investici. Většinových 90 % ovšem s penězi potřebuji naložit, co možná nejdříve. Peníze na umoření různých jiných půjček, peníze na platbu tábora pro děti, nákup rozbitého spotřebiče či na letní dovolenou se hodí mít po ruce, v co možná nejkratším termínu.

Jak probíhá zažádání si o půjčku od Tetičky?

Jednoduše a velmi snadno. O online půjčku od Tetičky, požádáte za několik málo minut v několika velmi snadných krocích.

Jak na to?

  • O půjčku zažádejte on-line za pomoci interaktivního formuláře na stránkách Tetička.cz. Do přílohy vložte potvrzení o výši vašeho příjmu či výpis z běžného účtu. K ruce si nezapomeňte vzít svůj doklad totožnosti.
  • Celou smlouvu o půjčku od Tetičky potvrdíte odesláním SMS kódu, který vám Tetička následně po odeslání formuláře s žádostí o půjčku, zašle.
  • Peníze po ověření vaší bonity, budete moci čerpat do deseti minut.

Na co lze půjčku využít?

Na cokoliv jen budete chtít. Půjka totiž není účelová. Tudíž o tom, na co získané peníze padnou, rozhodujete čistě a jen vy. Peníze můžete investovat do nákupu nového domácího spotřebiče, do auta, na dovolenou či na nákup dárků pro své nejbližší. Půjčit si můžete 1.000 Kč anebo až 8.000 Kč. Záleží pouze na vás, zda potřebujete půjčit peníze do výplaty či máte v plánu peníze využít jiným způsobem. Vypůjčenou částkou můžete například také umořit část svých nezaplacených dluhů u jiných institucí a zbavit se tak břemene, které vás již delší dobu nenechá v klidu spát.

Kdo může o půjčku od Tetičky požádat?

Tetičku může o rychlou nebankovní půjčku požádat kdokoliv, komu již bylo 18 let. K žádosti je třeba v případě zaměstnance přiložit potvrzení o výši měsíčního příjmu. Pokud jste OSVČ budete se potřebovat prokázat posledním daňovým přiznáním. V případě, kdy jste maminka na mateřské dovolené či důchodce, jenž mají také právo na to, zažádat si o tuto rychlou nebankovní půjčku a dorovnat deficitní rodinný rozpočet, je zapotřebí předložit rozhodnutí i výši pobíraného příspěvku. Další náležitosti již nejsou zapotřebí.