Hledáme děti ve věku od 6 let, které mají zájem o pohyb, tanec či gymnastiku. Horní věková hranice není stanovena, v našem oddíle se rokenrolu může věnovat každý, kdo má rád rytmický pohyb a bezva partu.
Tréninky máme od září také na Kladně v prostorách TJ Sokola Kladno, tř. T.G.Masaryka 1391, a to vždy ve středu od 17:30 do 19:30 a jsou rozděleny podle věku a výkonnosti.  Přijďte si vyzkoušet rokenrol na náborové tréninky, které budou v kladenské sokolovně (tř. T.G. Masaryka 1391, Kladno) ve středu   16.9. a 23.9. vždy od 17,30 do 19,30 hod. 
Děti po absolvování přípravky mohou tančit jak v páru, tak ve formacích, každý si najde to, co je mu nejbližší. Naše juniorská párová formace se již několikrát nominovala na Mistrovství světa či Evropy, naposledy v dubnu letošního roku,  kdy na Mistrovství světa v polském Krakowě obsadila krásné 9.místo. Také dívčí formace a páry mají možnost reprezentovat Českou republiku na mezinárodních soutěžích a kromě splnění snů poznat i spoustu nových přátel i jinak než prostřednictvím mobilního telefonu či počítače.
Pravidelně pořádáme také letní soustředění, ze kterého se dětí vracejí s myšlenkou, aby už byly další prázdniny a s nimi i další soustředění. Přijďte si vyzkoušet rokenrol, i když nemáte zkušenosti s tímto druhem sportu.  Stojí to za to! Těšíme se na Vás.

Bližší informace najdete na www.rnr.sokoljinonice.cz nebo pište na email  rrcdomino@seznam.cz, případně volejte na tel. 776 710 190 nebo 723 844 644.

www.sokoljinonice.cz