Již třináct let je znalecká kancelář  RPS Czech nejvýznamnější firmou v Moravskoslezském kraji zabývající se řešením pojistných událostí.  Vysoký standard služeb si udržuje prakticky od samotného vzniku, už v roce 2008 získala cenu Hospodářských novin Vodafone Firma roku v Moravskoslezském kraji v kategorii Byznys rebel. Jedná se o ocenění pro firmy, které originálním způsobem boří zažitá pravidla ve prospěch zákazníků a díky tomu jim přinášejí jasné a bezkonkurenční výhody.

RPS Czech má sídlo v Šenově u Ostravy, firmu nemůžete z Těšínské ulice přehlédnout. Moderním areál s parkovištěm, budova servisu i kancelářská budova včetně prostor určených pro jednání s klienty připomínají autosalony prestižních značek.
Zdroj: Zadavatel.„Naším cílem je pomáhat účastníkům dopravních nehod s výrazným důrazem na uplatnění všech nároků, na které má poškozený ze zákona právo. Účastníkům automobilové nehody nabízíme bezplatně vůz srovnatelné třídy k zapůjčení, zařídíme odtah poškozeného vozidla a   jeho opravu v Autoservise RPS Czech. Jedná se o kompletní opravu vozidla bez finanční účasti poškozeného. Staráme se o to, aby náš zákazník byl jednáním s pojišťovnou zatížen co nejméně, “ říká jednatel společnosti Petr Syslo.

U škody nepřesahující 100 tisíc korun se nemusí volat PČR. Přibývá ale případů, kdy viník dopravní nehody i přesto, že na místě s vinou souhlasí, na druhý den tvrdí pravý opak. Tým profesionálních techniků RPS Czech proto na místě nehody zajistí dostatek důkazů a nechá podepsat materiály, které jsou dostačující pro právní základ k výplatě škody.  Tato pomoc je poskytována všem účastníkům dopravních nehod bezplatně, bez ohledu na to, zda se jedná o viníka nebo poškozeného. Stejně tak kompletní oprava vozidla z pojištění ve vlastním  autoservisu RPS Czech bez vaší finanční spoluúčasti.

Zdroj: Zadavatel.Společnost RPS Czech má tři desítky zaměstnanců, bezplatné řešení dopravních nehod nabízí v Moravskoslezském kraji v okresech Ostrava, Karviná, Havířov, Opava, Frýdek-Místek, Nový Jičín a Olomouc a také v Jihomoravském a Jihočeském kraji.  Její vozový park skýtá přes stovku náhradních vozidel různých značek a kategorií. Ve své historii již pomohla více než pětadvaceti tisícům poškozených klientů, spolupracuje s Českou kanceláří pojistitelů a je smluvním partnerem většiny pojišťoven působících v ČR. Smluvní partnerství tak přináší  zákazníkům nadstandardní benefity.
Zdroj: Zadavatel.Služby RPS Czech assistance jsou zárukou nejvhodnějšího postupu likvidace škody, zaměstnanci firmy se snaží vyjít klientovi maximálně vstříc.  Bezplatně přijedou k nehodě pro určení výše škody a na místě zajistí dostatek důkazů pro právní základ. To vše následně přispívá k rychlé výplatě pojistného plnění ze strany pojišťovny. Samozřejmostí je nově obchodní a technické znehodnocení vozidla, na které má poškozený nárok.

„Znalecká kancelář RPS Czech vnáší do procesu likvidace škody řád, který neznevýhodňuje jednu ze stran řízení o náhradě škody. Není rozhodující, kdo je viník a kdo poškozený, náš technik u autonehody stanoví nejvhodnější postup likvidace pojistné události. V případě potřeby pak soudní znalec vyhotoví znalecký posudek včetně zprostředkování právního poradenství. Znalecká kancelář  RPS Czech rovněž zajišťuje likvidace škody na zdraví, uplatnění těchto nároků probíhá i v tomto případě prostřednictvím našeho právního zástupce specializujícího se na danou problematiku,“ doplňuje druhý z jednatelů společnosti RPS Czech a soudní znalec Radim Pavlas.
Zdroj: Zadavatel.
Pokud vás nabourali, nezoufejte.
Červená auta společnosti RPS Czech jsou jistotou v nesnázích, asistenční služba RPS Czech assistance bezplatně přijede k nehodě pro určení výše škody a vyřeší vše za vás.
Možná si pak nakonec řeknete: Je to možné?
Všechno šlo tak hladce, že bouračka s RPS Czech může být nakonec radost!

RPS Czech, s.r.o.
Těšínská 236
739 34 Šenov u Ostravy
Tel.: 596 410 304, 773 100 773
info@rpsczech.cz

Provozní doba: pondělí - pátek od 8:00 do 16:30
asistenční služba NONSTOP.

https://www.nabouralivas.cz/