A já bych dodala, že to platí v každém věku. Nezáleží na tom, zda je vám dvacet, třicet nebo devadesát. Každý se přece může cítit dobře, být zdravý a fit. Ale jak na to?

S klienty pracuji již téměř deset let. Za tu dobu se hodně změnilo, více přemýšlíme o tom, co jíme, jak žijeme, informací o zdravém životním stylu je víc než dost.

A to je právě ono. Poslední dobou za mnou chodí mnoho klientů, kteří mají spoustu informací, ale jak se v nich zorientovat? Jak vybrat to pravé, když cest a návodů je tolik a někdy jsou dokonce protichůdné?

Každý z nás je jedinečný, každému bude sedět jiný způsob stravování i cvičení. A proto jsme tu pro vás.

Pomocí měření na Inbody a MaxPulse zjistíme složení vašeho těla, variabilitu srdeční frekvence, funkci autonomní nervové soustavy a zátěž organismu stresem. Na základě těchto informací a vašich cílů můžeme sestavit váš individuální stravovací či sportovní plán.

Protože víme, že jídelníček je teprve začátek, pomůžeme vám nastartovat váš zdravý životní styl. Budeme vám k dispozici, ikdyž si přijdete jen tak zacvičit.

Pokud máte děti, můžete je vzít s sebou, součástí fitka je i dětský koutek. Můžete si zacvičit na strojích, zaběhat si na pásech. Sami nebo s asistencí trenéra.

Pilates vám pomůže zaměřit se na problémové partie, Vibrogym je zaměřený na celulitidu, klouby, kůži.

Pokud hledáte zklidnění, uvolnění a zároveň energii je pro vás TAI CHI CHUAN to pravé.

A že nemáte čas?  Tak právě pro Vás je ideální EMS trénink. Revoluční technologie, kdy vám bude stačit 20 minut 1x týdně. Může to být vaše hlavní cvičení ale i doplněk k dalším sportům, pomocník pro posílení svalů a při bolestech zad. Máte-li omezenou hybnost, nevadí. Toto cvičení má svůj efekt i při cvičení v sedě. Takže už žádné výmluvy…udělejte si na sebe čas!

Najdete nás v Letovicích, Masarykovo nám. 153/18,  
tel. 725 638 532.

Nově otevíráme kancelář v Blansku, Pražská 1827/66,
tel. 604 931 006

www.ifit.cz