Ty největší lodě světa, soukromý ostrov na Bahamách i nejdelší skluzavka na moři. Toužíte po zaslouženém odpočinku v těch nejluxusnějších apartmá, gastronomických orgiích nebo snad adrenalinových zážitcích pro celou rodinu? Odpovědí je Royal Caribbean. Lepší partner pro plavby po celém světě se vám bude hledat jen těžko.

Zdroj: PT Tours International
Foto: Spectrum of the Seas, PT Tours

Letošní rok bude ve znamení premiérové plavby Spectrum of the Seas, první z lodí nové třídy Quantum Ultra, která obohatí flotilu 25 nejmodernějších výletních plavidel planety. Loni Royal Caribbean získala v prestižní anketě čtenářů Travel Weekly už 16. rok v řadě cenu za celkově nejlepší lodní společnost. Zaslouženě. Představte si:

Zdroj: PT Tours International
Foto: Královské apartmá, PT Tours

Nacházíte se na nejvyšší palubě lodi a vstupujete do prostorného apartmá, vybaveného tím nejvybranějším nábytkem. Prosklené dveře od podlahy až po strop zvou na soukromou terasu s vířivkou a královský džin je připravený splnit každé vaše přání. Exkluzivní služby i výhradní vstupy do restaurací i veřejných prostor jen pro hosty apartmá jsou v ceně a vám už nezbývá nic jiného, než si je užít na maximum. Vítejte v Královském apartmá, tom nejluxusnějším ubytování na moři.

Zdroj: PT Tours International
Foto: Restaurace s výhledem, PT Tours

Vcházíte do jedné z hlavních restaurací a oči vám jen přechází nad šíří nabídky. Usedáte ke stolu s překrásným výhledem na oceán a všemi smysly si vychutnáváte menu z těch nejkvalitnějších surovin. Mezinárodní, francouzskou, italskou či asijskou kuchyni doplňují skvělá káva, světová vína i inovativní koktejly, které uspokojí chuťové buňky i těch největších gurmánů. Vítejte ve světě šéfkuchaře Jamieho Olivera.

Zdroj: PT Tours International
Foto: North Star, vyhlídková kapsula na lodích třídy Quantum, PT Tours

Vznášíte se 90 metrů nad hladinou moře a z vyhlídkové kapsule North Star si užíváte úchvatné výhledy doslova z ptačí perspektivy. Naskakujete na Ultimate Abyss, zadržujete dech a už si to svištíte dolů na té nejvyšší skluzavce na moři. Usedáte do pohodlného sedadla Královského divadla a užíváte si ty nejlepší hity z Broadwaye, jejichž melodie nenechá nikoho chladným. Vítejte v nejinovativnějším plovoucím zábavním parku.

Zdroj: PT Tours International
Foto: Perfect day CocoCay, soukromý ostrov společnosti Royal Caribbean na Bahamách, PT Tours

Horkovzdušným balonem se necháváte vynést vysoko nad zem a obdivujete krásu tropického ostrova. Mocně se odrážíte a užíváte si adrenalinovou jízdu na nejvyšší skluzavce v Severní Americe. Vyrážíte si zaplavat do největšího sladkovodního bazénu v Karibiku a pak už jen relaxujete v pohodlné chatce přímo na vodě. Vítejte na CocoCay, prvním soukromém ostrově na Bahamách.

Připraveni na prázdniny svého života? Vyberte si některou z úžasných destinací – od Karibiku přes Aljašku až po Asii – na některé z ještě úžasnějších lodí ještě dnes.