Educa jsou 3 dny plné inspirace. Ale nebojte, vám bude stačit třeba jen jedno odpoledne. Na Educe najdete víc jak 70 škol z Liberce a okolí, k tomu i důležité liberecké firmy a skvělý doprovodný program. Všichni si přijdou na své!

Na Educe jsou všechny školy na jednom místě


Více jak 70 škol nejen z Libereckého kraje se na vás těší u svých stánků obohacených vždy o nějakou zábavu (třeba chemické pokusy nebo virtuální realita). Navíc budou přítomni i studenti a učitelé, takže se jich můžete zeptat na vše, co vás ohledně dané školy zajímá. Odnesete si letáčky, které pak můžete doma v klidu prostudovat a porovnat. EDUCA MYJOB 2018 je takový den otevřených dveří v malém.

Zdroj: Educa 2018

Uvidíte i budoucí uplatnění


Na veletrh dorazí i důležité firmy z Libereckého kraje, jejich stánky si se svými dětmi můžete také prohlédnout a vzít tedy výběr školy z toho druhého konce. Děti totiž budou mít šanci vidět své budoucí uplatnění, podle toho lépe vyberou školu a celé studium jim tak bude dávat daleko větší smysl.

Zdroj: Educa 2018

Díky doprovodnému programu se nikdo nebude nudit


Na své si tu přijde každý, tím jsme si jistí – připravili jsme skvělý doprovodný program. Předně jsme mysleli na občerstvení, takže si můžete oddychnout v našem Coffee Makro Pointu při skvělé kávě. K tomu se vyfotíte ve fotokoutku, uvidíte třeba i Marianu Prachařovou nebo předávání cen v kategoriích TOP škola a TOP firma. Součástí EDUCA MYJOB 2018 bude letos i testovací centrum, které vašim dětem (ale klidně i vám) prozradí, jaký jsou studijní typ.

  

Dorazte 11.–13. října na Educu a společně vyberte tu správnou školu! Daleko více se dozvíte na www.educaliberec.cz. Těšíme se na vás!