Rezidence Mlýnská strouha nabízí atraktivní bydlení uprostřed města. Skýtá spoustu zeleně pro příjemné trávení volného času a zároveň veškerou potřebnou občanskou vybavenost na dosah ruky. „ Již v lednu byla dokončena hrubá stavba a celý komplex by měl být hotov na konci léta. Většina bytů již je prodána, proto příliš dlouho neváhejte," avizuje makléřka Markéta Janečková. 

Mlýnská strouha 1

Prodeji v Rezidenci Mlýnská strouha se daří dobře především díky lokalitě, která slibuje bydlení v zóně obklopené parky. To je ostatně přidanou hodnotou i pro koupi na investici. Navíc, jak se tenčí nabídka, která dnes čítá méně než 40 bytů, zájemci reagují rychleji.

„Vědomí, že ty byty mizí, nutí potenciální kupce rozhodovat se rychleji. Uvědomují si, že to, co je k mání dnes, zítra být k dispozici nemusí," upřesňuje Markéta Janečková. Však byty se začaly úspěšně prodávat již před začátkem stavby, dá se předpokládat, že poptávka klesat nebude a velká většina jednotek se prodá před dokončením rezidence.

A to navzdory stavu realitního a hypotečního trhu. Jinými slovy i přesto, že se zpřísňují nároky na poskytnutí hypotéky se stále se zvyšujícími úroky a narůstají ceny realit, zájem určitě neopadává. „Ti, kteří si chtějí v Rezidenci Mlýnská strouha koupit byt, si uvědomují, že nabídka se stála nesetkává s poptávkou, navíc dochází ke zdražení stavebních prací, což de facto znamená, že ceny nemovitostí, zvláště nových, ještě porostou," přidává svůj názor makléřka.

Faktem také zůstává, že rezidence roste v samotném centru města, kde nová výstavba již nemá kde vyrůst. Kromě blízkosti mnoha parků a zelené odpočinkové zóny výjimečnost lokality zvyšuje výborná občanská vybavenost. Blízké okolí je hustě protkáno sítí MHD, nabízí dostatečný výběr mateřských i základních škol. V pěší vzdálenosti je dostupné obchodní centrum Plaza i spousta dalších obchodů různého zaměření.

Mlýnská strouha 2

Budoucí rezidenti se navíc nemusí bát problémů s parkováním. Projekt disponuje 204 parkovacími místy, která jsou při koupi bytu k dispozici. Kromě toho v současnosti i přes omezenou nabídku existuje možnost koupit ještě rozměrnější byty. Přibližně třetina zbývajících jednotek je v dispozici 3+kk a 4+kk.

 Byty v Rezidenci Mlýnská strouha nakoupil také hokejista Jan Kovář momentálně hrající za plzeňské Indiány.“

http://www.mlynskastrouha.cz | 724 323 418