Ačkoliv jsou pravidelné investice do pohonných hmot, servisu nebo pojištění vozu samozřejmostí, většina řidičů se nad pořízením nového autoklíče zamyslí až ve chvíli, kdy se jejich klíč ztratí nebo přestane fungovat. Jestliže v tuto chvíli nemáte k dispozici náhradu, můžete se dostat do velmi nepříjemné situace. Musíte počkat na příjezd technika, případně na odtah vozu, jeho nouzové otevření a vyrobení nového klíče. Za tyto služby pak celkově zaplatíte několikanásobně více, než kdybyste si pouze pořizovali duplikát klíče.

Zdroj: Asset Media

Výsledkem tak v lepším případě bude ztracený čas a zbytečné náklady. V horším případě možná zmeškáte důležitou pracovní schůzku nebo nestihnete plánovaný odjezd na dovolenou. Pořízením rezervního autoklíče včas předejdete zbytečným starostem a ušetříte čas i peníze.

A co Vy? Máte náhradní autoklíč?

Nyní pro autoklíče nemusíte už jen do servisu! KLÍČOVÉ CENTRUM má s výrobou kvalitních klíčů pro automobily prakticky všech značek a modelů již více než 25 let zkušeností. Provádí také odborné opravy poškozených autoklíčů.

Zdroj: Asset Media