Karlovy Vary – S úctou k tradici. S láskou ke kvalitě. To je motto restaurace Malé Versailles v Karlových Varech. Protože k podniku patří také rozlehlá krásná zahrada, chystají tu na celé léto řadu akcí, různých oslav životních jubileí a grilovacích večerů. Díky romantické atmosféře místního prostředí, včetně zrekonstruovaného altánku a výhledu na jezírko, je Malé Versailles velmi vyhledávané pro menší i velké svatební hostiny. 

Zdroj: Restaurace Malé Versailles

 „Svatby jsou opravdu u nás doménou léta. Zákazníkům připravíme v jejich den vše na klíč, sestavíme menu dle jejich požadavků a tím, že máme opravdu velkou terasu, je možné tu pořádat i svatbu s velkým počtem hostů; pojmeme klidně i 150 svatebčanů,“ říká šéfkuchař restaurace Malé Versailles Petr Ploc s tím, že prakticky není letního víkendu, kdy by se tu nekonala svatba, speciální akce nebo jiná venkovní oslava. 

Fakt, že se restaurace nachází ve velmi klidné části lázeňské zóny, dělá z restaurace Malé Versailles ideální místo pro všechny. Venkovní hřiště pro děti jistě ocení rodiny s dětmi. 

 SPECIALITA NA GRILU: MASO Z BIZONA

Další velmi oblíbenou a vyhledávanou záležitostí jsou během léta grilovací večery a vinné akce. „Při vinných akcích párujeme dobré a kvalitní víno s vhodnými pokrmy. To je vždy velmi příjemné posezení. A chystáme také grilovací večery se speciální sezonní nabídkou, ať už jde o masa či ryby i další. Připomínám, že u nás grilujeme na kvalitním grilu Josper, a to na dřevěném uhlí. Návštěvníci se mohou se těšit, protože na toto léto rozšíříme nabídku steaků z mas z jižní Ameriky a chceme do nabídky zahrnout i maso z bizona, které obsahuje mnohem méně cholesterolu. Jeho chuť je specifická a nezvyklá – je to něco mezi hovězím a zvěřinou, ale to nejde popsat písmenky, ta vůně se musí cítit a chce to prostě ochutnat,“ doporučuje letošní specialitu na grilu šéfkuchař Ploc. 

Zdroj: Restaurace Malé Versailles

 Malé Versailles je zkrátka součástí života ve městě. V rámci Mezinárodního filmového festivalu, kterým Karlovy Vary žily ještě v minulém týdnu, se tu konala řada večírků. Vloni sem například zavítali filmoví producenti a konala se tu i módní přehlídka šatů od návrhářky Beaty Rajské.