S polyvinylchloridovými podlahami, tedy podlahami z PVC, se setkáváte dnes a denně. V prodejních prostorách, ve zdravotnických nebo sportovních zařízeních, na návštěvách u vašich známých. Jedná se o velmi odolný materiál a výrobky z něj procházejí, díky novým technologiím, neustálým vývojem. Díky tomuto časovému i technologickému vývoji se původní paneláková „lina“ změnila na současné PVC podlahy, které zpříjemňují, díky svým vlastnostem, život mnohým z nás.

PVC podlahy jsou vyzdvihované pro schopnost tlumení kročejového hluku, vysokou odolnost proti vlhkosti a vodě a snadnou údržbu. Oproti jiným materiálům, jako je např. dřevo či dlažba, se také vyznačují vysokou odolností vůči mechanickému poškození.

Chcete, aby Vaše podlaha imitovala dřevěnou podlahu, dlažbu? Nebo chcete podlahu barevnou? V síti 58 prodejen BRENO zjistíte, že se Vaší fantazii meze nekladou. Vyberete si mezi nepřeberným množstvím vzorů, motivů a dekorů. Na podlahové krytině z PVC často ani nepoznáte, že se jedná o dokonale zpracovanou imitaci parket nebo dlažby.Díky technologiím, které jdou neustále dopředu, jde dopředu i výrobní průmysl PVC podlah a již nyní se na našem tuzemském trhu začínají objevovat PVC podlahy v netradiční formě provedení, a to za pomoci digitálního tisku, který oproti běžným tiskům z raznice, má nekonečné možnosti, co se vzorů a dekorů týče. Dnes již tedy není problém pořídit PVC v dekoru dřeva s neuvěřitelně realistickým vzhledem, kdy se neopakují vzory na dřevě a velikost jednotlivých lamel také není limitována. Díky digitálnímu tisku, můžete mít lamely v neuvěřitelné 2 metrové délce či zcela realisticky vzhled velkoformátových dlaždic.

Finanční náročnosti se obávat také nemusíte. V závislosti na Vámi vybraném dekoru a tloušťce podlahy si vyberete v cenové hladině od 119 do 800 Kč/m2.

Nenabízíme jenom PVC podlahy. V naší nabídce najdete metrážové nebo kusové koberce, vinylové podlahy, marmolea, koupelnové předložky, rohožky a další související zboží jako jsou např. lepidla, nátěrové a vyrovnávací hmoty apod.

Potřebujete si uvedené informace upřesnit? Není nic jednoduššího než shlédnout webové stránky https://www.koberce-breno.cz/ nebo osobně navštívit jednu z našich 58 prodejen napříč celou Českou republikou. Výhodou osobní návštěvy je odborná pomoc vyškoleného personálu, který díky svým zkušenostem najde, nejenom odpovědi na Vaše otázky, ale poradí Vám i z pozice zkušeného odborníka.