Nezdržujte se na pobočce

Dobám, kdy jste museli potupně žádat o půjčku v běžné bance, už dávno odzvonilo. Dnes je pro půjčku synonymem rychlost. Rozhodně vás nečeká žádné papírování a zdlouhavé prozkoumávání vaší finanční situace. Online půjčka je vám k dispozici kdykoliv, její vyřízení vám zabere jen pár minut. Touto formou si můžete vypůjčit až 100 000 Kč.

Když vás v bance odmítnou

Mnoho žadatelů o půjčku má zkušenost s tím, že je bankovní instituce kvůli jejich bonitě odmítne. Do této kategorie spadají ženy na mateřské dovolené, senioři, studenti, nezaměstnaní apod. Oproti tomu nebankovní sektor se snaží těmto lidem vyjít maximálně vstříc. K vyřízení půjčky online stačí předložit pouze osobní doklady, nikdo se vás nebude ptát, na co peníze potřebujete.

Jak to funguje?

Základem je fakt, že vše potřebné ohledně půjčky vyřídíte online z pohodlí vašeho domova. Celý proces je velmi rychlý, snadný a intuitivní. Pokud proběhne vše v pořádku, můžete mít již do 15 minut od schválení žádosti peníze na účtu. V prvním kroku si zvolíte výši půjčky a délku doby splácení. V tu chvíli se okamžitě dozvíte, jaká bude výše vaší měsíční splátky. Následně je třeba vyplnit osobní a kontaktní údaje, doložit doklady totožnosti a výši příjmů.

Peníze na dosah

Zda bude půjčka finálně schválena, záleží na odborných pracovnících, kteří vaši žádost během chvilky posoudí. Po schválení vám bude zaslána smlouva včetně splátkového kalendáře, již podepíšete online. V opačném případě vám bude navržena taková výše půjčky, která bude odpovídat vaší finanční situaci, a tudíž ji zvládnete splácet. Nikdo nechce, abyste se dostali do ještě větších potíží.