U nás ve Phase se nad pojmem POHODLÍ zamýšlíme denodenně. Ve vývojovém centru, v testovací dílně, ale i při rozhovorech se zákazníky. Co se za slovem POHODLÍ skrývá? Co si každý pod tímto pojmem  představuje? Je to jen módní trend, anebo je to něco, co je v nás hluboce zakódované? Chceme to vědět, chceme tomu rozumět, abychom Vám nabídli vždy nový pohled  na pohodu a spokojenost.

Na  co jsme za ty roky zkušeností a dialogu s Vámi přišli? Pohodlí, nebo chcete-li komfort, souvisí s vnímáním kvality okolo nás. Komfort je subjektivně vnímaný a někde hluboko v podvědomí  představuje neměřitelný pocit pohody. Pohodlí je spojené s určitým dostatkem. Například požitkem z tepla, spokojenosti, útěchy, měkkosti, hebkosti. Je to stav vnitřní radosti, která vyplývá z uspokojení tělesných potřeb a osvobození od stresu a úzkosti.

Snahou značky PHASE je co nejvíc pochopit, co je POHODLÍ. Co vystihuje, co znamená? Proto zkoumáme i původ tohoto slova. Chceme pochopit jaké emoce a potřeby jsou v tomto nenápadném, ale pro naši značku klíčovém pojmu ukryté. Proč je to důležité poznat? Protože chceme, abyste věděli, že Vašim pohodlím se zabýváme z různých úhlů pohledu a opravdu vážně.

Naše sedačky jsou dlaně plné odpočinku. Přístav silných nálad a emocionálních momentů, kde Vás čeká potěšení z objetí kvalitní textilie nebo kůže.

Našim cílem je, aby Vám sedačky PHASE svým designem, řemeslným provedením a kvalitou materiálu vyzařovaly vroucí pozvání – nespěchejte, zastavte se, uvolněte se.

Přijďte si i Vy vybrat svou sedačku Phase z kategorie CLASSIC, ELEGANCE nebo LUXURY do našich prodejen, které naleznete zde: https://sedackyphase.cz/

PODLEHNĚTE POHODLÍ.