Těšit se můžete na skvělé koncerty v čele s Lucií Bílou, Ewou Farnou, Petrem Kolářem, Danielem Nekonečným, skupinou Olympic, Slza nebo Jelen. Dámy jistě ocení speciální Beauty zónu, kde se budou moci nechat hýčkat týmem vizážistů i kadeřníků, a zkrátka si na chvíli trochu odpočinout. Zároveň ale nemusí mít výčitky svědomí vůči těm nejmenším či svým drahým polovičkám.

V dětské zóně od Hasbra bude totiž spousta zábavy a aktivit pro ty nejmenší. V My Little Pony stánku se bude tvořit a vyrábět v kreativní dílničce. Nebude chybět barvení vlasů, Apple Jack jablečná dráha a zábavní klauni. Petšopáci s sebou přinesou spoustu legrace při malování na obličej soutěžích a vyrábění masek Littlest Pet Shop. Střílet na terč s NERF Blastery se bude na NERF střelnici.

O ty úplně nejmenší se po celý den postarají v dětském koutku LIPA LEARNING profesionální lektoři z Baby Office. Děti budou moci vyrábět, ale i hrát vzdělávací hry. Teenageři si zase budou moci zapařit své oblíbené hry v Gaming zóně, potkat se s českými youtubery a streamery nebo si vyzkoušet virtuální realitu.

A co pánové?

Ti rozhodně nepřijdou zkrátka! Ať už jsou milovníci adrenalinu, nebo naopak letní pohody, přijdou si na své. V areálu bude k dispozici offroad dráha, na které se budou moci vyřádit v bojových vozidlech, vyzkoušet si paintball nebo využít služeb profesionálních holičů. Čeká je ale třeba i ochutnávka alkoholických nápojů.

Dobroty z celého světa

Chybět samozřejmě nebudou ani nejrůznější dobroty, které k takovému festivalu rozhodně patří! Těšit se můžete na speciality ze všech koutů světa. Pro ty, kdo mají rádi odlehčenou stravu, bude připraveno speciální MEGGLE vylehčené bistro. Pochutnat si ale návštěvníci budou moci také na cukrové vatě, makronkách, paleo dobrotách, waflích, grilovaných specialitách a spoustě dalších dobrot.

A to vše kousek od sebe, aby si celá rodina byla neustále nablízku.

Vstupenky jsou v prodeji ZDE. Děti do 120 cm mají v doprovodu rodičů vstup zdarma.