Starší děti mohou využít ostatní plochu a veškeré vybavení herny. K dispozici máme co největší množství českých hraček, hracích prvků a nástěnných edukativních her.

V centru je také umístěn velký ChachaBOX s klouuzačkou, prolézačkou a míčky. Volný hrací prostor mohou děti využít například pro jízdu na odrážedlech, holčičky si mohou pohrát v kuchyňce  nebo s panenkami a kluci si zahrají na opraváře.  A pro nejstarší děti je k dispozici herní konzole Xbox, stolní fotbal,  společenské hry, časopisy a knihy.

Ilustrační foto.

V nejbližších týdnech pro vás připravujeme otevření KINO sálu, kde se budou promítat nejen dětské nebo animované filmy.

Pro rodiče a doprovod je k dispozici kavárna s nabídkou čerstvě pražené kávy, zákusků, dezertů, čerstvého ovoce a občerstvení. Nabízíme i zázemí pro kojící maminky a přebalovací místnosti.

Vstupné v centru je hodinové a začíná na 45,-/hod., doprovod platí vstupné jednorázové ve výši 30,-. Babičky, dědečkové  a miminka do jednoho roku u nás mají vstup zdarma.

Ceník

 Otevírací doba je: PO - NE 9:00 - 18:00 hodin. Vše je řešeno přes čipovou kartičku. Nabízíme také programy pro Mateřské i základní školy.

 Od nového školního roku jsme přichystali i novinky ve formě kurzů pro děti od 3 do 12 let. Kurzy budou probíhat v prostorách RC Korálek. Přihlášky a veškeré informace naleznete na webových stránkách www.rckoralek.cz.

Zde můžete nahlédnout na rozvrh:

tabulka

korálek


Rodinné centrum Korálek

Husovo nám.2347, 269 01 Rakovník

tel. 720 950 216

e.mail: RCkoralek@gmail.com

web: www.rckoralek.cz