Na jednom místě najdete užitečné informace z nejbližšího okolí, aktuální zprávy ze společenského dění, historické zajímavosti z vašeho regionu, odpočinkové čtení, křížovky a pravidelně také specializované přílohy vložené do Deníku. Každý týden dostanete do rukou Deník s regionálním týdeníkem, který obsahuje nejenom souhrn důležitých informací, ale také poutavé seriály, rady či rozhovory. Pondělí v Deníku je pak určeno především sportovcům a jejich příznivcům, čtvrtek zase obsahuje tematické přílohy Bydlení, Ženy a Zdraví. V pátek v Deníku najdete televizní magazín s programem a v sobotu přinášíme poutavou přílohu Víkend. Proč byste měli zvolit předplatné Deníku jako vánoční dárek, to vysvětluje vedoucí oddělení péče o čtenáře Lenka Mieresová.

Protože jsme noviny o vás a pro vás. Jsme jediné noviny, které mají redakci ve vašem městě a naši redaktoři tak precizně znají to, o čem píší. Mají nejpodrobnější informace, vidí pod pokličku témat, rozumí souvislostem. Získáte tak nejpodrobnější informace z ověřených zdrojů a můžete se na ně opravdu spolehnout.

Protože jako nový předplatitel Deníku si u nás můžete vybrat uvítací dárek. Jejich nabídka se pravidelně obměňuje. V současné době máme pro nové předplatitele kávovar, poukázku na nákup knih nebo nářadí.

Protože mít předplatné je pro čtenáře uživatelsky příjemné. Noviny dodáme každé ráno zcela bez starostí a kamkoliv si vyberete. Můžete tak svým blízkým zajistit spojení se světem přímo z jejich domova. A nebojte se, pokud vyrazí v létě na chatu, tak umíme dodat noviny i tam. Stačí pouze, aby byla v adresáři našich doručovatelů.

Protože jako náš předplatitel se stáváte členem věrnostního programu, v jehož rámci sbíráte body, za něž můžete vyrazit na koncert, do akvaparku či do divadla. Můžete si za ně také zdarma objednat kalendář na rok 2019, nebo předplatné některého z našich časopisů, jako je GURMET, nebo Překvapení. Výběr dárků naleznete na webu mojepredplatne.cz v sekci ABO bonus v katalogu dárků.

Protože jsme noviny, které v rámci jednoho předplatného přinesou svým čtenářům časopisy o bydlení, zdraví, ženách i přílohy plné zábavy a luštění. Jendou týdně je součástí našich novin i týdeník věnovaný pouze našemu regionu.

Protože naše noviny je možné předplatit podle požadavků čtenářů na konkrétní den v týdnu. Třeba sportovní nadšenci tak mohou odebírat pouze pondělí a úterý s výsledky zápasů a analýzami.

Podrobnější informace najdete:
http://mojepredplatne.denik.cz/inzerce-predplatne/predplatne-objednavka/