Co ovlivňuje výběr kytice

Při online nákupu máte dostatek času se zamyslet, který druh či barva květiny budou nejvhodnější. Proto zvažujete také příležitost, ke které se kytice váže, nebo období, kdy ji chcete darovat. Vybíráte si z již navázaných kytic, takže přesně víte, v jaké podobě bude obdarovanému doručena.Výběr kytic je rozmanitý a jistě mezi nimi vyberete tu pravou, která promluví za vás.

Možnosti doručení květin v Praze a okolí

Spolehlivou volbou, která 100 % splní vaše očekávání je květinářství City Fleur. Naleznete je na Novém Městě ve Vladislavově ulici nedaleko Pedagogické fakulty UK.  Pokud nemůžete provozovnu navštívit, vyberete si na jejich stránkách v jakoukoliv denní i noční dobu vámi preferovanou kytici. Celý proces objednání je opravdu jednoduchý. Pokud byste i přesto s něčím váhali, odpověď na svůj dotaz naleznete v sekci „často kladené dotazy“.

Ilustrační foto.Zdroj: Archiv

Ilustrační foto.                                                                                       Foto: Archiv

V jakém čase jsou květiny doručeny?

Vašim dárkem se může obdarovaný kochat již za 3 hodiny po realizaci objednávky. Není rozhodující, do které části Prahy se bude doručovat. Spolehlivý kurýr donášku zajistí, ať směřuje na Zličín, Smíchov, do Měcholup nebo dalších oblastí. A pokud s doručením spěcháte, je skvělé, že u objednávek uskutečněných do 16:00 garantují dodání v témže dni, a to po celé ČR! Při objednávce můžete zvolit i konkrétní hodinu doručení a máte tak jistotu, že obdarovaný bude během dodání kytice k zastižení. Ke kytici můžete připsat i vlastní vzkaz, ve kterém sdělíte to, co máte právě na srdci. Kromě České republiky je rozvoz květin realizován do dalších 121 zemí světa. Také zde je samozřejmostí garance čerstvosti květin díky partnerským provozovnám.