V minulosti zájemci o úvěr obcházeli nebankovní poskytovatele velkým obloukem, protože většinou nabízeli půjčky se skrytými poplatky a nepřiměřeně vysokou úrokovou sazbou. Česká národní banka ale takové produkty zatrhla a poskytovat půjčky mohou pouze společnosti s licencí.

Proč si sjednat půjčku online?

Obrovskou výhodou digitální éry je, že nemusíte chodit na pobočku, abyste si požádali o půjčku. Stačí vyplnit online formulář a půjčka vám může být do několika minut schválená. Samozřejmě možnost požádat si o půjčku online nabízejí i bankovní domy, nicméně i tak potom požadují, abyste se dostavili na pobočku osobně a dokončili žádost s bankovním specialistou.

Jestliže však potřebujete vyřešit aktuální situaci co nejrychleji, tak se vám nabízí rychlá půjčka. Počítejte však s tím, že taková půjčka bývá poskytována většinou na menší obnos peněz, maximálně do 20 000 korun.

Na koho se obrátit?

Pokud však potřebujete více než 20 000 korun, můžete se obrátit na portál razdvapůjčka.cz, kde na vás čekají samé benefity. Společnost se snaží odlišit od ostatních nebankovních poskytovatelů, a tak vám skrze internet dokáže poskytnout až 100 000 korun při první žádosti. Bohužel, život je nevyzpytatelný, tudíž se snadno dostanete do situace, že nejste schopni zrovna v daném měsíci splátku zaplatit včas, stačí si ji odložit, a to u razdvapůjčka.cz jde naprosto zdarma. Potěší vás ještě absence poplatků a transparentní podmínky. A co víc? Peníze máte k dispozici do 15 minut.