S půjčkou je obvykle spojeno zbytečně dlouhé čekání na její vyřízení I když jste stálým klientem některé z bank, neznamená to, že je pro vás vyřízení půjčky v této bance snadnější než u jiné finanční instituce. Důvěryhodnou půjčku lze dnes najít i u nebankovních institucí. Jednou z nich je PROFI CREDIT, což potvrzuje i garance České národní banky. Nebankovní půjčka je tak rychlá, že si ji dokážete vyřídit ještě letos. A rozhodně se nemusíte bát, že naletíte nějakým podvodníkům.

Už do druhého dne až 166 000 na účtu

Jakmile je vaše půjčka schválená, máte peníze na účtu už do 24 hodin. Ke schválení půjčky potřebujete jen minimum dokladů: občanský průkaz, potvrzení příjmů a jeden doklad, potvrzující bydliště.

Seriózní půjčka PROFI CREDIT je připravena na míru reálným lidem. Proto nabízí možnosti bezplatného odložení splátek až o tři měsíce, ale i opakované čerpání úvěru. Při splnění podmínek splácení vám firma navíc vrátí až 12 splátek. Za vyřízení půjčky samozřejmě neplatíte žádné další poplatky.

Jak na rychlou půjčku?

Nejde o žádný složitý proces. Stačí na webových stránkách PROFI CREDIT vyplnit své jméno, přímení, telefon a e-mail. Do 30 minut se vám ozve pracovník PROFI CREDIT a vše s vámi vyřídí. Na webových stránkách firmy najdete vše, co k vyřízení půjčky potřebujete. Pokud budete mít již vše po ruce, druhý den mohou být peníze na vašem bankovním účtu. Půjčka je bezúčelová, a tak se vás nikdo nebude ptát, za jakým účelem si půjčujete. Pro získání půjčky musíte mít 18 let a trvalý pobyt v České republice.

Férová půjčka pro férové zákazníky

Seriózní a rychlá půjčka PROFI CREDIT vás neobírá o čas a vaši žádost o úvěr posoudí velice rychle. Po vás chce jediné: včas a řádně půjčku splatit. Vždy dobře zvažte, jaká je vaše finanční situace a zda vás splácení finančně příliš nezatíží.