„V průběhu roku se na nás obracely různé organizace s žádostí o pomoc. Nechceme být jen firmou, která profituje, ale firmou, která si všímá a pomáhá potřebným. To je nakonec i politikou našeho vlastníka, skupiny Possehl Group, která je současně i nadačním fondem,“ řekl ředitel Pavel Kaše.

Na konci roku se s kolegy z vedení firmy rozhodl, že  podporu budou směrovat k dětem v našem regionu, a volba tak padla na Centrum Hájek – neziskovou organizaci, která pomáhá rodinám s dětmi s postižením. „Po schůzce s paní ředitelkou jsme si jisti, že naše volba byla dobrá a budeme se snažit podporovat její obdivuhodné úsilí i nadále, společně s našimi zaměstnanci, díky kterým má Possehl dobré jméno u svých zákazníků,“ řekl Pavel Kaše.

Jméno Possehl Electronics je na českém trhu známé teprve rok, ale v oblasti plastikářského průmyslu má v Čechách již 15letou praxi. „Naše výrobky směřují hlavně do automobilového průmyslu, a to díky preciznímu provedení, které nám umožňují naše moderní technologie. V letošním roce nás čekají zcela nové projekty, na které se už připravujeme a návštěvy dalších, potencionálních zákazníků,“ dodal Pavel Kaše.

 

Chcete-li být součástí naší firmy, máte příležitost na těchto pozicích

·         Mechatronik (3 směny) – diagnostikuje poruchy a provádí základní opravy automatických strojů (vstřikolisy, roboty)

Požadujeme: vzdělání – elektro obor, vyhl. 50, znalost pneumatiky, elektroniky, mechaniky

 

·         Nástrojař (2 směny) – opravuje vstřikovací formy, obsluhuje / programuje elektroerozivní obráběcí zařízení

Požadujeme: praxi, programování CNC strojů

 

·         Operátor /-ka výroby – obsluha výrobních zařízení, kontrola kvality dílů, jejich finální úprava 

Požadujeme: dobrý zrak, pečlivost, praxi ve výrobě

Nabízíme:

zázemí silné nadnárodní společnosti * stabilní zaměstnání ve 2-směnném provozu * smlouvu na dobu neurčitou * dovolenou navíc * stravenky v hodnotě 100,- Kč / den *odborné vzdělávání * firemní akce

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis

Těšíme se na Vás!

 

Kontakt: Personální odd.

Tel: 373 73 11 70

Mob: 727 81 83 60

Email: career.cz@possehlelectronics.com

 

https://www.facebook.com/PossehlElectronicsCzechRepublic/

https://www.youtube.com/watch?v=JFdG4fWl25s