Výstavba moderních domů v residenční čtvrti v blízkosti centra začne už na konci jara příštího roku. Půjde o čtyři větší samostatně stojící dvojdomky s garážemi a vlastním společným pozemkem (kolem 350 – 520 m2) a o šest menších řadových domů se společným pozemkem (cca 200 až 330 m2). Jednopodlažní domy s podkrovím a sedlovou střechou z keramických tašek disponují kromě garáže a parkovacího místa také zahradou, jež je i samostatně přístupná.

 

Energetická úspora u nových staveb je samozřejmostí

Nové nadstandardně řešené nízkoenergetické stavby se budou moci pochlubit průkazem PENAB „B“, kterým se označují velmi úsporné stavby. Mikulovskou residenční čtvrť tak zkrášlí novostavby s jednoduchým architektonickým ztvárněním a vysokou funkčností. Energetickou úsporu v nich zajistí dřevěná „Euro“ okna s trojsklem a podlahové vytápění kombinované s radiátory. Instalace špičkových kondenzačních kotlů Buderus s inteligentní regulací Logamatic přispěje ke komfortnímu provozu domu.

 

Projekt NOVÉ HRADBY MIKULOV nabízí dva typy domů – v provedení před dokončením nebo na klíč. Cenové rozpětí zmíněných rodinných domů se pohybuje podle velikosti pozemku od 3,6 milionu korun po 4,6 milionu korun.

 

Bližší informace najdou zájemci na internetových stránkách www.novehradby.cz, případné dotazy lze zasílat na mail: info@alaskadevelopment.cz.