Kdo jsme…

PST CLC, a.s. je společnost se silnými kořeny, jejíž historie se začala psát v roce 1991. Dnes působíme již na celém území ČR, a to v oblastech poskytování skladových a logistických služeb, celních služeb a přeprav všeho druhu. V roce 2012jsme se stali členem silné japonské nadnárodní společnosti Mitsui-Soko Group.

PST CLC je již 12 let významným partnerem pro Philip Morris ČR a.s., kterému dodáváme skladové a celní služby té nejvyšší úrovně a kvality. Působíme přímo v areálu Philip Morris ČR a.s. v Kutné Hoře, kde zaměstnáváme téměř 200 zaměstnanců. Ti pracují na pozicích skladnických i administrativních. Společně se snažíme budovat silný, stabilní a konkurence schopný tým, kterého se můžete stát součástí i Vy.

Co zahrnuje naše služba pro Philip Morris ČR a.s. v Kutné Hoře

Naší hlavní úlohou ve Philip Morris ČR a.s. je přijmout, připravit a zavést materiál do výroby. Po dokončení výroby následně přijmout, zaskladnit a naložit k odvozu hotové tabákové výroby. Dbáme u toho především na bezpečnost zaměstnanců a zodpovídáme za kvalitu a přesnost odvedené práce.

Co nabízíme Vám…

V PST CLC nabízíme stabilní zaměstnání na pozici skladník/skladnice. Věříme, že zde najde uplatnění každý, kdo chce pracovat v čistém prostředí, v přátelském kolektivu se zkušenými kolegy. Práce je vhodná i pro čerstvé absolventy a uchazeče bez předchozí zkušenosti na obdobné pozici.

U nás získáte smlouvu na hlavní pracovní poměr, s jasným plánem směn na rok dopředu. Budete mít jistotu výplaty mzdy včas a v pravidelném termínu. K základní mzdě získáte měsíční prémie, a dále příspěvek za údržbu pracovního oblečení. Máte možnost si na naše náklady rozšířit kvalifikaci o ovládání manipulační techniky, dostanete kompletní pracovní oblečení (obuv, kalhoty, trička, mikina pracovní vesta, zimní bunda). Zaměstnancům nabízíme 25 dní dovolené za kalendářní rok, příspěvek na stravování formou elektronické stravenky ve výši 100Kč. Ty lze uplatnit nejen v mnoha restauracích, ale také na nákup potravin ve vybraných prodejnách (např. Albert, Billa,…). Přispíváme zaměstnancům na penzijní a životní připojištění. Ten, kdo rád sportuje, jistě ocení možnost Multisport karty.

Věříme, že Vám  máme co nabídnout, proto neváhejte a zavolejte na tel. 724 908 458, dohodneme si termín osobní schůzky, kde Vám vše rádi ukážeme a vysvětlíme. Už teď se na Vás těšíme.

Na odkaze níže dozvíte detailní informace k pozici skladníka v Kutné Hoře.

https://www.prace.cz/firma/8169504-pst-clc,-a.s./nabidka/1263706512/?rps=77

https://www.pst-clc.cz/kariera-volne-pracovni-pozice/

Kolektiv PST CLC, a.s. Kutná Hora