S příchodem minipivovarů se pivní svět velmi rozšířil a objevily se nové pivní styly a zejména chutě. Pivo již tak není pouze nápojem, který pijete v horku na žízeň, ale dá se u něj dlouhé hodiny sedět a opravdu si ho vychutnat, podobně jako třeba víno. Abyste se v tom neztratili, v našem specializovaném obchodě Vám s výběrem rádi pomůžeme, aby pivo přesně sedělo Vašim chutím.

 Co je to vlastně pivotéka a proč k nám přijít?

Beskydská Pivotéka je obchod, který se specializuje na prodej piv z malých a středních pivovarů a také zahraničních piv. V nabídce máme kolem 300 druhů piv a jedná se jak o klasické světlé ležáky, tak o moderní pivní styly, zejména ze zástupců svrchně kvašených piv. Sami budete překvapeni, jak také může pivo vonět a chutnat a jak se budete těšit na další láhev. Velmi oblíbené jsou také pivní dárky, kdy si u nás můžete vybrat z připravených balíčků nebo Vám jej na místě zabalíme. Kromě piva u nás najdete cidery, ovocná vína a mnoho pochutin, které nejvíce oceníte právě u chmelového moku.

Pivo jako dárek

To, že daruji k narozeninám, či jiné příležitosti láhev vína, bereme jako samozřejmost. Víno však není pro každého a s příchodem malých pivovarů, které vyrábějí opravdu kvalitní a chuťově zajímavá piva, která navíc koupíte v pěkných 0,7l lahvích, se pivo jako dárek stává plnohodnotnou alternativou. S výběrem Vám pomůže obsluha a do dárkového balíčku, který Vám také ochotně zabalí, můžete jako bonus přidat pivní pálenku neboli pivovici.

Sudová piva pro Vaši akci

Protože je léto a vy si také rádi pochutnáte na čepovaném pivu, nabízíme sudová piva z více než třiceti pivovarů. Podívat se na ně můžete na www.beskydskapivoteka.cz/sudova-piva. Soudky jsou v objemech od 10l výše, můžete je tedy využít i pro menší rodinnou oslavu, ale vyberou si i pořadatelé vesnických nebo hasičských zábav. K sudovému pivu Vám zapůjčíme výčepní zařízení s chlazením, takže Vaše oslava může v mžiku vypuknout.

 

Všechny informace najdete na www.beskydskapivoteka.cz