Penzion Na Vršku se nachází v samotném srdci Jeseníků, kousek od obce Branná. Výhled na vrcholky hor, čerstvý vzduch a komfortní ubytování s domácí kuchyní oceníte vy i vaše rodina. „Lidé si k nám jezdí odpočinout. Snažíme se, aby se u nás cítili jako doma, ale zároveň, aby své starosti a každodenní problémy nechali daleko. Některé rodiny k nám jezdí i třikrát do roka, bereme je už do rodiny," vypráví s úsměvem správce Zelenka, kterému neřeknou jinak než Míra. Právě on se společně s paní Ivou stará o to, aby se pobyt v penzionu Na Vršku stal kouzelným a nezapomenutelným. „Jídlo bylo domácí a hlavně chutné. Na cokoliv jsme si vzpomněli, to bylo okamžitě zařízeno. Starali se o nás jako o vlastní. Naše děti byly naprosto nadšené a stále vzpomínají na společné večery s paní Ivou, které trávily v maskách nebo u cukrové vaty," vzpomíná jedna z pravidelných návštěvnic Jana. Penzion získal zlatou certifikaci v programu Baby Friendly. Děti tak ocení, že je také myšleno na ně a že mají své postýlky, židličky a hry.

Novinkou letošní sezóny je originální mongolská jurta s podlahou, kamny a zateplením z ovčí vlny. „Jurta slouží k celoročnímu pobytu, věříme, že to bude velmi příjemné zpestření plné zážitků. A nejen pro děti. Nově budeme mít také ve výběhu kozy," popisuje správce Míra.
Všechny apartmány mají terasu s nádherným výhledem na Jeseníky, plně vybavený kuchyňský kout pro pohodlnou přípravu vlastního jídla a samozřejmostí je sociální zařízení. Když vyrazíte s partou přátel, jistě oceníte druhou toaletu navíc. A pokud se nechcete starat o to, co budete jíst, uvaří vám Iva s Mírou na co máte chuť. Bylinky a zeleninu pěstují na zahrádce u penzionu a maso berou z ověřených chovů.

Zapomeňte na starosti. Nechte se hýčkat přírodou

Ať už jste příznivci pohybu nebo raději dáváte přednost příjemnému lenošení, v penzionu Na Vršku si určitě vyberete. Dokonalý relax můžete svému tělu dopřát v masážní vířivce, která je až pro šest osob, a v infrasauně, kterou doplňuje ochlazovací kout. U penzionu je venkovní sedmimetrový bazén, ve kterém se můžete kochat pohledem na vrcholky Jeseníků i modré nebe. Pokud patříte k méně sportovním typům, kteří si sebou nevzali kola, nevadí. Můžete si je vypůjčit. Nebo také hole na nordic walking výšlap. „Rádi pomůžeme se správným výběrem holí a poradíme jak na správnou techniku i kudy na kvalitní výšlap," slibuje Míra. A chcete-li se podívat do míst, o kterých vědí jen místní, horští průvodci vám rádi připraví výlet ušitý na míru. Ceník u nich nehledejte, vše je otázka domluvy. Připraví vám výlet na míru podle toho, jak se cítíte. Žádané jsou nejen tipy na výlety, ale také adrenalinové noční přechody Jeseníků.

Zarezervujte si třídenní jarní pobyt

Od 20. dubna do 30. června můžete využít speciální jarní balíček pro čtyřčlennou rodinu.
Čtyři bohaté snídaně, čtyři večeře české domácí kuchyně, hodinový vstup do wellness s vířivkou a infrasaunou vás vyjde na 3 990 Kč. Jako dárek dostanete úžasné špekáčky z domácí výrobny k opékání a také chléb a hořčici. Na letošní první táborák určitě nezapomenete. Na výlet do okolní přírody si můžete vypůjčit nordic walking hole nebo jízdní kola a provětrat své plíce i svaly. Auto si zaparkujete přímo u penzionu, WIFI je zdarma. Rodiče malých dětí jistě ocení bohatě vybavený herní koutek a rodiče starších dětí zase společenskou místnost s kulečníkem a Xboxem. Pokud preferujete přípravu vlastní stravy, pobyt vás vyjde na 2 600 Kč.

Těší se na vás správci penzionu Na Vršku Bohumír Zelenka a Iva Hálová.
www.penzionnavrsku.cz