Pokud vám dělá radost nakupovat levně, rozhodně nejste omezení jen na akční letáky přicházející poštou. Nezapomínejte, že žijeme v 21. století, a tak lze spoustu informací najít i online. Proklikové letáky z různých hypermarketů a supermarketů najdete pěkně na jednom místě na webu Kupi.cz. Tento zajímavý portál, který patří do rodiny Seznam.cz, se snaží usnadnit nakupování mnohými vychytávkami.

Prohlédněte si letáky třeba cestou do práce

Na Kupi.cz najdete slevy z nejrůznějších obchodů. Letáky jsou rozdělené do kategorií, a navíc se zobrazují podle vašeho umístění v závislosti na tom, v jakých obchodech lze ve vaší lokalitě nakupovat. Všechny jsou proklikové, z některých se dostanete přímo do konkrétního e-shopu na stránku výrobku, z dalších na detail produktu na Kupi.cz, kde se dá sledovat vývoj ceny a porovnávat ceny.

Hledejte oblíbené produkty a nechte se upozornit na jejich slevy

Kupi toho umí ale daleko víc. Kromě prohlížení letáků si na webu lze vyhledat konkrétní produkt. Ihned tak zjistíte, jestli ho zrovna někde mají ve slevě. A pokud ne, nastavíte si e-mailové upozornění, abyste slevu nezmeškali.

Tvořte nákupní seznamy a porovnávejte ceny přímo v obchodech

Zároveň je možné si na Kupi vytvořit nákupní seznam. Bude se vám automaticky synchronizovat, takže ho uvidíte na každém zařízení. Web je plně responzivní, funguje na počítači, tabletu i v mobilu. Pro mobil je však lepší nainstalovat si přímo aplikaci pro Android i iOS, kde nákupní seznam uvidíte i bez připojení k internetu. Přes aplikaci je rovněž možné naskenovat čárový kód konkrétního produktu a porovnat, v jakém obchodě ho mají levnější.

Zkrátka a jednoduše nástrojů, které vám pomohou sledovat akce a nakupovat levně, je skutečně mnoho. Neomezujte se tedy jen na papírové akční letáky.