Jednoduché, úsporné, pohodlné

V první řadě vám tato služba ušetří spoustu času a sil. Celý nákup si vyřídíte online ať už jste kdekoliv a o zbytek se postarají ostatní. Vy si můžete dát nohy na stůl, zatímco celý nákup přijede až k vašim dveřím a s garancí čerstvosti. Ptáte se, jestli je výběr sortimentu dostatečný? Vybírat můžete až z 21 000 položek, a to za stejné ceny, jako v kamenných obchodech společnosti Tesco. Stejně tak platí všechny výhody členství v klubu Clubcard, takže bodíky budou! Stejně jako akční ceny. Vše je prostě stejné, jako v kamenném obchodě, jen je to jednodušší, úspornější a pohodlnější. Navíc, na svůj první nákup obdržíte 150 Kč. Co se děje mezi objednávkou a dovozem až ke dveřím?

Garance kvality nákupu

Důležité je, aby celý nákup byl stejný, jako když si ho vybíráte sami. Proto má Tesco speciální zaměstnance, tzv. vychystáváče, kteří každou objednávku online potravin osobně připravují na kamenných pobočkách. Jejich náplní práce je vybírat ty nejlepší klenoty z dostupného zboží a zajistit tak maximální spokojenost všech zákazníků. Strach z nekvalitního nebo prošlého zboží určitě není na místě. A kdyby se vám přece jen během přebrání nákupu nějaká položka nelíbila, jednoduše ji odmítnete přijmout a my vám vrátíme peníze zpátky.

Řidič ten čerstvý chleba má

Celý nákup je připraven, ale důležité je ho ve stejné kvalitě dopravit. Opět není na místě sebemenší strach. Ať už si objednáváte čerstvou snídani nebo potřebuje mražené zboží, vše bude v naprostém pořádku. Chlazené a mražené zboží je při doručování udržováno na teplotě -19°C. Rozvoz jako takový je možný objednávat v rozmezí dvouhodinových intervalů od 8:00 do 22:00 a vše si můžete naplánovat přesně tak, jak vám to bude vyhovovat. A pokud jsou tašky moc těžké nebo jste indisponovaní? Řidič vám určitě ochotně pomůže vynést nákup i do schodů.

Nakupovat už musíte sami

Základní informace a zajímavosti k službě Tesco Online nákupy byste měli. Pokud vás cokoliv zajímá nebo chcete rovnou službu vyzkoušet, navštivte itesco.cz/ostrava, kde najdete všechny informace týkající se této služby. Nezapomeňte, 150 Kč na první online nákup čeká jenom na vás. Jak to jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít nakupovat jinak.