Jak objednání funguje?

Vybrat hezkou květinu není vždy snadné, nejen kvůli nepřebernému množství druhů a barev. Samozřejmě ochotné floristky poradí vhodný typ květiny k dané příležitosti. Často ale přicházíme do květinářství s neurčitou představou a nevíme si rady. V takovém případě je vhodné využít služeb online květinářství, kdy si vybíráte z fotografií již svázaných květin. Velkou výhodou online květinářství je čas, který ušetříte. Kurýr doručí květinu za vás, vy jen vyplníte objednávkový formulář, vyberete květinu, připíšte milý vzkaz a zaplatíte.

Z čeho vybírat?

Zajímavou nabídku poskytuje květinářství Nika sídlící u Makra. Tři hodiny od odeslání objednávky může vámi vybraná kytice zdobit stůl nejen ve všech částech Ostravy ale třeba v Klímkovicích, Polance nad Odrou či Staré Bělé. Samozřejmostí je dovoz květin nejen po celé České republice, ale i do dalších 121 zemí. Objednávky jsou přijímány od pondělí do neděle. Pokud objednávku provedete do určité hodiny, máte zaručeno doručení v rámci celé republiky ještě týž den! Samozřejmostí je garance čerstvosti květin, a to i pokud budete objednávat kytici třeba až do Japonska. Jak je to možné? Díky spolupráci s partnerskými obchody, kdy je vybráno květinářství, které může kytici doručit v co nejkratším čase.

Ilustrační foto.Zdroj: Archiv

Ilustrační foto.                                                                                  Foto: Archiv

Co je nabízeno?

Velmi oblíbenou verzí dárku jsou krásné růže různých barev i velikosti. Tu pravou květinu si můžete také vybrat podle barvy, druhu, sezónního typu, příležitosti apod. Moderním a luxusním typem vazby jsou dárkové krabičky. Možností je opravdu velmi mnoho a je jisté, že v nabídce naleznete kytici přesně podle vašich představ. Udělat radost nebylo nikdy jednodušší.