Usedněte za volant a užívejte si pokročilou bezpečnost i-ACTIVSENSE, dynamický výkon a úžasné pohodlí jízdy díky vylepšenému podvozku a výkonnějším motorům SKYACTIV. Vůz nabízí rychlejší reakce, nižší spotřebu paliva a pocit propojení mezi vámi a vaším automobilem; náš slib Jinba Ittai je nedílnou součástí každého vozidla, které vyrobíme.

Mazda CX-3 nabízí komfortní prostor v interiéru včetně kožených sedadel** s elektrickým nastavováním polohy a inteligentní technologie včetně elektrické parkovací brzdy s funkcí automatického podržení.

  • Vylepšený interiér s plně koženými sedadly**
  • Pokročilý vznětový motor SKYACTIV 1.8 a zážehový motor 2.0
  • Nová odvážná přední mřížka a zadní sdružená LED světla**
  • Nová prémiová barva: Soul Red Crystal

  • Maximální rychlost: 184 km/h***
  • Zrychlení: 100 km/h za 9,9 s***
  • Spotřeba paliva: 4,1–4,8 l/100 km***
  • Emise CO2: 114–127 g/km***

* Nejlepší automobilový design roku 2016
** K dispozici u modelů se stupněm výbavy Takumi Plus a Revolution Top
***Hodnoty platí pro modely Mazda CX-3, 115 k, se vznětovým motorem a manuální převodovkou.

TECHNOLOGIE SKYACTIV

Naše možnosti jsou neomezené.

Díky odhodlanému přístupu, který je pro společnost Mazda příznačný, se zrodily velkolepé a technicky nekonvenční technologie SKYACTIV. Výsledkem je nejvyšší kompresní poměr na světě, nové převodovky a lehká konstrukce. Naše nová řada vozů je tak úsporná, jak jen může být, a zároveň nabízí vzrušující a pohlcující zážitek z jízdy, jaký lze od vozů Mazda očekávat

G-Vectoring Control

Díky zlepšením systému řízení G-Vectoring Control je Mazda CX-3 snadno a přesně ovladatelná. Tato první z řady technologií SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS - G-Vectoring Control - inteligentně reguluje točivý moment motoru podle pohybů volantu a optimalizuje rozložení zatížení vozidla. A výsledek? Dramatické zlepšení reakcí na pohyby volantu a skvělá ovladatelnost.

Mazda CX-3 je navržena tak, aby vám dala povznášející pocit síly, výkonu a kontroly. Pokročilý zážehový motor SKYACTIV-G 2.0 s novou konstrukcí pístů a systému vstřikování poskytuje vyšší výkon v celém rozsahu otáček a nižší spotřebu paliva. Vznětový motor SKYACTIV-D 1.8 zajišťuje vysoký točivý moment při vyšších rychlostech a mimořádně nízkou spotřebu paliva, a to i při vysokém zatížení vozu.

INFOZÁBAVA

MZD Connect

Náš intuitivní systém infozábavy MZD Connect ještě více podtrhuje váš požitek z jízdy. Snadno přepínejte mezi svou oblíbenou hudbou, rádiem a sociálními médii* a užijte si poslech hudby pomocí reproduktorů Bose®*. MZD Connect ovládejte pomocí dotykového displeje nebo pomocí kruhového HMI ovladače.

Připojte své kompatibilní mobilní zařízení a vychutnejte si tisíce internetových rádií z celého světa, včetně digitálních audio přenosů (DAB) ve špičkové kvalitě.

* K dispozici u stupně výbavy Revolution

BEZPEČNOST

i-ACTIVSENSE

Mazda CX-3 s bezpečnostními technologiemi i-ACTIVSENSE vás odmění větším požitkem z jízdy v duchu Jinba Ittai. Adaptivní LED světlomety* se automaticky sklopí, když se přiblížíte k protijedoucímu vozidlu nebo k vozu před vámi, a zlepší viditelnost do zatáček pro bezpečnější a méně únavnou jízdu v noci. Přední parkovací senzory* usnadňují parkování a adaptivní tempomat Mazda* udržuje neměnnou bezpečnou vzdálenost od vozu před vámi, aby nedošlo k havárii.

* K dispozici u stupně výbavy Revolution TOP

Mazda CX-3 Takumi

Výkon a charisma s přidanou hodnotou a bezpečností

Žijte naplno se zábavným vozem Mazda CX-3 Takumi. Naše kompaktní SUV je proslulé svou mimořádnou ovladatelností, designem KODO - duše v pohybu a energickou osobností. Překypuje charakterem a je nabito funkcemi pro maximální požitek z jízdy.

Naše speciální edice Mazdy CX-3 Takumi je určena lidem, kteří rádi jezdí stylově; díky sportovním 18” litým diskům kol, zatmaveným sklům a automaticky sklopnými zrcátky je všude středem pozornosti. Je zrozena pro klikaté silnice a exceluje ve městě i díky inteligentním funkcím i-ACTIVSENSE, například zadním parkovacím senzorům pro snadné parkování, stěračům s dešťovým senzorem, automatickému vnějšímu osvětlení a vyhřívaným předním sedadlům. Díky systému navigace MZD-Connect* vždy najdete správnou cestu a s DAB digitálním rádiem si při každém dobrodružství užijete svět plný zábavy.

* K dispozici jako výbava na přání