Výroční soutěže se můžete zúčastnit i vy
Na oslavu výročí si firma LOMAX pro zákazníky připravila velkolepou soutěž, do které se může přihlásit v podstatě každý. Stačí si jen objednat jeden nebo více výrobků největšího českého výrobce garážových vrat. Pokud tak už delší dobu plánujete koupi vrat, rolet,žaluzií nebo dalšího příslušenství, rovnou se můžete stát součástí soutěže, díky které můžete vyhrát vrácení ceny objednaného výrobku do maximální hodnoty 25 000 Kč.

Abyste se do soutěže mohli přihlásit, nepotřebujete splňovat žádné další speciální podmínky. Zúčastnit soutěže se může každá fyzická osoba starší 18 let, která si do 31. října 2017 závazně objedná výrobky, které vyrábí nebo dodává firma LOMAX.

Každý týden nový výherce
Šanci vyhrát ve výroční soutěži má opravdu kdokoliv - do konce každého kalendářního týdne se náhodně vylosuje výherce za uplynulý týden. Může se dokonce stát, že jeden zákazník vyhraje víckrát. Všichni účastníci totiž zůstávají ve slosování soutěže po celou dobu jejího trvání (do 31. října 2017). Stačí tak jen trocha štěstí a můžete vyhrávat prakticky neustále. Čím dříve nakoupíte zboží a zapojíte se do soutěže zapojíte, tím máte větší šanci na výhru.

O výhře se zákazník hned dozví
Jakmile v soutěži vyhrajete, můžete se těšit na telefonát nebo e-mail přímo od firmy LOMAX. Nejdéle do deseti pracovních dnů tak budete vědět, že vaše nová vrata nebo předokenní rolety budou výrazně levnější. Vaše jméno se navíc objeví i na výherních stránkách spolu s dalšími zákazníky, kteří měli štěstí v minulých kolech soutěže.

Zdroj: LOMAX

Po dokončení vrat nebo rolet dostanete výhru
Pokud vás v soutěži vylosují, výhra vám bude nejpozději do tří měsíců předána. Jedinou podmínkou pro její převzetí je kompletní provedení díla a jeho zaplacení. Jakmile tak budou vaše nová vrata nebo rolety hotové, získáte rovnou i svou výhru - vrácení ceny do maximální hodnoty 25 000 Kč.

Vyhrávejte s firmou LOMAX
Vrácení ceny zakoupeného zboží není ani zdaleka jedinou výhrou, kterou s firmou LOMAX získáte. Nová vrata, rolety, žaluzie a další příslušenství jsou vyráběny jen z nejkvalitnějších materiálů ze zemí Evropské unie. Spolu s výrobky od špičky na českém trhu získáte také nadstandardní servis i záruku. Technický návrh zdarma, výroba na míru přesně podle vašich představ i snadná dostupnost náhradních dílů jsou pro zákazníky samozřejmostí. Spolehněte se na LOMAX a začněte vyhrávat.