Rozešlete výtečné svatební koláče
  Jednou z příjemných předsvatebních tradic je pečení a roznášení svatebních koláčů. Papírové balíčky plné lahodných koláčů nejen potěší všechny cukromily, zároveň s přiloženým psaním poslouží jako oficiální pozvání na svatbu nebo hostinu.
  Aby rodina nevěsty prokázala své kuchařské umění, měla by připravit alespoň tři různé náplně. Tradičně jsou koláče plněny tvarohem, mákem nebo povidly, výjimkou nejsou ale také marmeládové nebo ořechové. Pečou se dva až tři týdny před svatbou.
  Pověra také praví, že by nevěsta neměla těsto zadělávat sama. Její děti by pak mohly plakat více než obvykle. V Ollies vám s radostí pomůžeme připravit svatební koláče přesně podle vašeho přání.

 Oslňte dokonalým svatebním dortem
  Svatební dort je na každé hostině středem pozornosti. Proto se k němu váže řada tradičních aktivit. Správně nakrojený dort zaručí pořádnou dávku štěstí, společné ochutnávání pak přidá novomanželskému svazku na pevnosti. Další z tradic radí zamrazit horní patro dortu a pochutnat si na něm až při prvním výročí svatby. Pak spolu zůstanete napořád.

Dort by měl ladit ke zbytku svatebního tématu svým vzhledem, musí ale hlavně skvěle chutnat. A možností jsou spousty. Zvolíte čokoládové tóny Sachru, nadýchaný Amadeus nebo veganský Terra Vegan? Půjdete po klasice a podlehnete čokoládě a malinám v nejoblíbenější Čokomalině? Vyzkoušíte ovocné variace s citronem? Banánem? Nebo raději vyzkoušíte netradiční brusinkový Red Velt, pistáciový Siciliano nebo snad mrkvový Carrot cake? V Ollies si jistě každý vybere svého favorita.

Pohostěte svatebčany u Candy baru
Sto hostů, sto chutí. Proto není od věci pojistit svou hostinu všehochutí dobrot na sváteční tabuli, ze které si každý vybere to své. Že jste ještě neslyšeli o Candy baru?Cake Pops, neboli lízátka, která se zdobí všemi možnými způsoby, od polévání čokoládou, sypání barevnými kuličkami či obalování kousky čokolády.

 

  Příjemnou „jednohubkou“ jsou čokoládové košíky s krémem a čerstvým ovocem. Tartaletky uchvátí všechny, kteří mají rádi lehké nadýchané dezerty. V nabídce jsou v osvěžující citrónové, malinové a mangové příchutě, či lákavé čokoládové nebo pistáciové, které se v kombinaci s čokoládovým košíčkem rozplynou na jazyku.
  Mezi oblíbené kelímkové dezerty patří Panna cotta, Tiramisu, nebo na jazyku se rozplývající čokopěna. Všechny tyto dezerty jsou připravovány v kelímcích, který si každý z hostů rád vezme a vychutná do posledního sousta.
  Hrdým zástupcem Candy baru je mini Ollies větrník, tradiční český dezert v novém, moderním, které mu vdechly naše šikovné cukrářky. Velmi oblíbenou klasikou v posledních letech bývají křehké, nadýchané a šťavnaté makronky různých tvarů a chutí. Svými barvami přilákají nejeden pohled. Zní to lákavě, že ano.

V případě zájmu kontaktujte:
Markéta Blahutová

e-mail: obchod@ollies.cz

tel.:+420 733 576 752

www.ollies.cz