Společnost ARIES, a.s. nabízí celou odlehčenou produktovou řadu v druhé kompresní třídě Avicenum 360 FINE. Novinkou v této řadě pro letošní rok jsou lýtkové punčochy s otevřenou špicí. Tyto odlehčené modely Vám díky speciální technologii pletení opravdu ulehčí život s křečovými žilami.

Nejen strach z krátkých sukní obtěžuje v létě pacientky trpící křečovými žilami, resp. chronickou žilní nedostatečností. Mnohem závažnější jsou stavy, které mohou nastat, když se problém křečových žil neřeší. V létě, kdy jsou nohy těžké a opuchlé, je riziko zhoršení stavu mnohem vyšší," říká PharmDr. Dalibor Ďurďa, odborný zdravotnický garant společnosti ARIES, a.s.

Právě léto je obdobím, kdy pacienti s předepsanou kompresivní léčbou řeší velký problém. Punčochy, které mají vyhovující tlak v oblasti dolních končetin, jsou většinou silné a pacienti v nich v horkých letních dnech doslova trpí. Společnost ARIES, a.s. již v minulosti uvedla na trh produktovou řadu Avicenum 360 FINE, odlehčený model stehenních punčoch s otevřenou i zavřenou špicí. „V takových teplotách, jakými nás obdařilo počasí letos, mohou být i tyto stehenní punčochy nevyhovující a příliš teplé. Proto jsme letos vyvinuli v této odlehčené variantě i lýtkové punčochy s otevřenou špicí,“ dodává ředitel výroby a vývoje, David Šulc.

Mezi největší benefity lýtkových punčochy Avicenum 360 FINE patří bezpochyby použití Lycry Soft Comfort. Jedná se o vlákno, které zaručuje, že elasticita materiálu bude perfektní po celou dobu jeho životnosti. Punčochy jsou opatřeny špičkovou antimikrobiální úpravou Sanitized® Silver, která spolehlivě účinkuje proti vzniku širokého spektra mikroorganismů a díky tomu působí jako deodorant. Lýtkové punčochy Avicenum 360 FINE jsou výjimečné, jako odlehčený model splňují přísné kompresivní požadavky druhé kompresní třídy, ale na noze vypadají elegantně a stylově.

Punčochy z odlehčené řady Avicenum 360 FINE jsou vyrobeny tak, aby Vám ulehčily život a zpříjemnily horké letní dny. Stačí, že se trápíte s křečovými žilami a opuchlýma nohama.

Společnost ARIES, a.s., do jejíž rodiny patří zdravotní značka Avicenum, sportovní značka ROYAL BAY a obchodní značka zdravotnických potřeb ARIES MEDISHOP, je českým výrobcem zdravotnických produktů. Pyšní se vysokou kvalitou svých produktů, na kterou dbá již při výběru materiálů. Ty nakupuje od předních evropských výrobců. ARIES, a.s. má také vlastní vývojové oddělení, díky kterému je schopna se velmi pružně přizpůsobit požadavkům svých zákazníků a trhu. Již od roku 1991 je Vašim partnerem v oblasti zdravotní komprese.