Jogurt je nabízen v různých příchutích v gramáži 250 g nebo bílý v gramáži 450 g.

V nabídce je také zákys a do budoucna se počítá s výrobou tvarohu či měkkých sýrů. Již několik let v Meclově prodávají zájemcům také mléko z automatu. Meclovská společnost pod vedením čerstvého sedmdesátníka Ing. Jaroslava Hány se snaží rozšiřovat ve spolupráci s výzkumnými ústavy a vysokými školami portfolio své produkce. Léčivé konopí, technické konopí, kotvičník zemní, maralí kořen či ostropestřec mariánský jsou plodiny, které mohou pomáhat nejen lidem, ale některé i zvířatům.  Nyní se rozbíhá výzkumný projekt ve spolupráci se Zemědělskou fakultou Jihočeské univerzity s pěstováním kotvičníku, který by mohl jako doplněk stravy pomáhat a zlepšovat zdravotní stav dojnic.

mléko

Podnik, disponující moderní technikou a nejmodernějšími technologiemi, rovněž spolupracuje s místními středními školami. Žáci a učitelé zde v praxi vidí postupující technický pokrok v zemědělství jak v rostlinné, tak i v živočišné výrobě.

Chcete-li vědět více o Meclovské zemědělské, a. s., a jejich aktuální nabídce, navštivte jejich webové stránky www.meclovska.cz nebo facebookový profil. Chcete-li ochutnat a poznat rozdíl mezi „jogurtem“ a Meclovským jogurtem, přijeďte do Meclova nebo do Srb. Již nyní se výrobky z Meclova prodávají také např. v ZOD Mrákov, v některých prodejnách v Domažlicích i na jiných místech okresu.

 Žáci horšovskotýnské střední školy pomáhali se sázením kotvičníku a maralího kořene a poté si poslechli krátkou přednášku o přínosu těchto rostlin pro lidi a zvířata od děkana Zemědělské fakulty Jihočeské univerzity prof. Ing. Miloslava Šocha, CSc., dr. h

 Žáci horšovskotýnské střední školy pomáhali se sázením kotvičníku a maralího kořene a poté si poslechli krátkou přednášku o přínosu těchto rostlin pro lidi a zvířata od děkana Zemědělské fakulty Jihočeské univerzity prof. Ing. Miloslava Šocha, CSc., dr. h. c. 

Jogurty sice bez lákavých obalů, ale poctivé a místní výroby. 

Ochutnejte jogurty z Meclova

  • jogurty ochucené i neochucené
  • vyráběné tradičním způsobem
  • v prodeji i zákys
  • v brzké době bude v nabídce i tvaroh a měkké sýry 

Prodej v areálu Meclovské zemědělské, a. s. v Meclově a Srbech

  • v prodejně ZOD Mrákov
  • na dalších místech okresu Domažlice

Více o novinkách na našem Facebooku či webových stránkách www.meclovska.cz

 hotový produkt

logo