Účtenky z obchodů pomáhaly vrátit život zpět do přírody

Zpěv ptáků v korunách stromů, krásnější krajina a zdravější životní prostředí. Každý nový strom je šancí pro lepší život. Nisa se náš region rozhodla podpořit, a tak začala s výsadbou mladých dřevin, které budou zdobit naše oblíbená výletní místa v okolí Hejnic a Smědavy. Zákazníci se v průběhu října a listopadu mohli do akce zapojit a přispět tak svým dílem. Stačilo donést účtenku za nákup nad 500 Kč v některém z obchodů. Za ni dostali praktickou vůni do auta se symbolem letokruhů. A za každých 10 darovaných vůní se Nisa rozhodla pořídit 1 strom. Všichni, kteří se do kulatinové akce zapojili, tak pomohli s výsadbou 500 jeřábů ptačích a javorů klenů v našich krásných Jizerských horách. Patří vám velké díky!

Oslavy vrcholí socháním vánočního betlému

Sázení stromů probíhá na počest kulatého výročí obchodního centra. A co by to bylo za kulatiny bez řádné oslavy. Ani na tu se v Nise nezapomnělo. Ve dnech 16. - 18. 11. se můžete přijít podívat na skvělou dřevosochařskou show, které se účastní 3 mistři sochaři. Ti z čerstvých bukových klád vytesají Josefa, Marii a Ježíška v jesličkách. Vzniklý betlém pak budete moci obdivovat na výstavě betlémů v průběhu prosince v chodbách obchodního centra. Dřevosochařská show se koná na parkovišti před vstupem do kina od 9 do 17 hodin.

Nisa rozdává hromadu dárků

Rádi chodíte do Nisy na nákupy a za zábavou? Přijďte se zapojit do oslav. I vaše významné události jako svatba, promoce nebo narození dítěte mají místo na vzpomínkové fotostěně v 1. patře vedle obchodu Blažek. Najdete na ní časovou osu i důležité milníky spojené s obchodním centrem. Zároveň si zde můžete udělat fotografii a zaslat ji do soutěže, která probíhá na facebooku OC Nisa Liberec. Vyfoťte se například během víkendových nákupů a svou vzpomínku přišpendlete do 18. listopadu na soutěžní facebookovou nástěnku obchodního centra. Ve hře jsou poukázky, slevové kupóny, knihy a nejlepší fotografie vyhraje let balónem.

Obchodní centrum Nisa Liberec patří do vlastnického portfolia skupiny CPI Property Group. Více informace se dozvíte na webu www.nisaliberec.cz.

Nisa Liberec. Dosáhli jste cíle.