Nejnovějším přírůstkem mezi obchody je prodejna GRANÁT v prvním patře. Družstvo umělecké výroby GRANÁT TURNOV je největší světový výrobce originálních šperků s českými granáty. Již od roku 1953 společnost udává trend designu a finální podoby granátového šperku. Družstvo uzavřelo dosavadní prodejnu v liberecké Pražské ulici a od 7. října nově vítá zákazníky právě v OC Nisa. Prodejna nabízí zákazníkům příjemné prostředí pro nákup širokého sortimentu šperků s českými granáty v moderním i klasickém designu. Zákazníci zde také najdou velmi oblíbené šperky s vltavínem.

Zdroj: Asset Media

Stříbrná souprava s českými  granáty

V nabídce je též velký výběr skla s českými granáty a dárkové předměty, mj. replika korunovačních klenotů, skleněné pilníky, těžítka. V sortimentu šperků jsou rovněž zastoupeny pánské šperky, šperky pro děti a kolekce dámských hodinek. Zákazníci mají k dispozici i kompletní služby v podobě servisu a přijímání oprav šperků. Do konce října je před prodejnou Granátu v obchodním centru navíc umístěn speciální box, ve kterém si může každý najít svůj český granát!

Vedle Granátu Turnov OC Nisa přivítala další skvělé nájemce. V srpnu to byla Pandora se svým prvním a jediným concept store v Liberci a celém regionu a v září pak Reserved v nových prostorách a se značně rozšířeným sortimentem.

Tyto prostory si žádají větší akce. „Již ve čtvrtek 19.10. se mohou zákazníci OC Nisa těšit na jedinečnou akci Podzimní nákupy v Reserved, kde získají slevu 25 % na vybrané modely, dárky ke každému nákupu, welcome drink a po celou dobu nákupů mohou soutěžit o hodnotné ceny“ zve zákazníky marketingová koordinátorka OC Nisa Petra Novotná.

Zdroj: Asset Media

Stříbrná souprava s českými  granáty

„Je pro nás ctí, že světoznámé značky jako Granát, Reserved a Pandora otevřely své prodejny právě v nejvýznamnějším regionálním obchodním centru v severních Čechách. Skvěle tak doplnily již zavedené obchody a jsou velkým přínosem pro návštěvníky,“ zdůraznil manažer centra René Švejda.

Obchodní centrum Nisa Liberec je od letošního dubna ve vlastnickém portfoliu skupiny CPI Property Group. Otevřeno zde mají sedm dnů v týdnu od 9.00 do 21.00 hodin. Hypermarket Albert je otevřen již od 8.00 hodin do 22.00 hodin.

Více informací najdete na www.nisaliberec.cz.

Zdroj: Asset Media